+38
fest@dytiatko.org.ua

Сергій Чернов: “Дитятко” об’єднує світ

Сергій Чернов: “Дитятко” об’єднує світ

Під час урочистого закриття Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» голова Харківської обласної ради, президент фестивалю Сергій Чернов відзначив високу якість робіт, які були подані на конкурс, привітав переможців та всіх учасників фестивалю.

«Хочу подякувати професійному високоповажному журі за проведену роботу. Оргкомітету, який цілодобово супроводжував фестиваль. А також висловити вдячність керівнику офісу Ради Європи в Україні Мортену Енбергу за підтримку нашого фестивалю, команді CIFEJ і директору фестивалю Володимиру Дягілеву. А більш за все, я вдячний учасникам Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко», – сказав Сергій Чернов під час своєї промови.

Він також підкреслив, що з особливою повагою ставиться до тих, хто присвятив своє трудове життя роботі з дітьми, створює телевізійні студії та гуртки. Адже працюючи над певною темою, діти заглиблюються в окремі питання та розширюють власне сприйняття реальності. А це вкрай важливо у сучасному світі, який розвивається і змінюється щохвилинно.

«Впевнений, що завдяки вашій енергії, добрій волі, наш рух «Дитятко», обов’язково виконає свою місію – сіяти добро і цим об’єднувати світ, саме завдяки цьому наш фестиваль живе десять років», – додав президент фестивалю.

Сергій Чернов зазначив, що у фестивалі беруть участь майже всі регіони України і ще 90 країн світу. Саме діти показують приклад того, що можна домовитися, якщо ви цього хочете.

«Тут діти й дорослі, початківці й професіонали об’єдналися разом заради майбутнього. Діти вчаться, дорослі надихаються таким творчим поривом та креативністю мислення. В мене не має сумнівів, що кожен учасник фестивалю цікаво і корисно провів ці незабутні дні. Отримав задоволення від зустрічі зі старими друзями та знайшов багато нових», –  розповів очільник обласної ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *