+38
fest@dytiatko.org.ua

Як утримати увагу глядача?

Як утримати увагу глядача?

Сьогодні у галереї «Бузок» відбувся один з перших майстер-класів у рамках ХІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» під назвою «Режисерська майстерність. Утримати увагу глядача». Із основами режисури  учасників фестивалю ознайомив режисер кіно і телебачення, автор міжнародних телепроектів, керівник студії Intermedia Олександр Швецов.

«Професія режисера складна, але її може освоїти кожен, і дитина зокрема, перш за все, розуміючи складові професії, вміючи делегувати завдання, збирати команду і керувати нею, – розповів Олександр Швецов. – Режисер повинен запалювати свою команду і глядача, це найважливіша якість, на мою думку, у цій професії».

Так, за його словами, щоб утримати увагу глядача, необхідно створити такого героя, котрому глядач буде співчувати та ідентифікувати себе з ним, тоді буде цікаво спостерігати за героєм протягом фільму. Також визначити цільову аудиторію майбутньої стрічки, вивчити її головні проблеми.

Протягом воркшопу Олександр Швецов також ознайомив студійців із основними поняттями теорії кіно, складовими фільму та обов’язками режисера.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *