+38 063 445 35 51
org-sector@ukr.net

Як стати успішним актором?

Як стати успішним актором?

Про важливість створення особистого бренду, секрети успішного кастингу та таймменеджмент для акторів розповіли генеральный директор продюсерського центру NovaModa Анастасія Свобода та кастинг-директор Центру Дар’я Бородіна.

«Не тільки талант робить актора успішним, багато чого залежить ще й від володіння мистецтвом таймменеджменту. Ця навичка важлива для кожного бізнесу, а особливо такого, як кіновиробництво. Адже робота актора, перш за все, вимагає великої відповідальності», – каже Анастасія Свобода.

Тож, за її словами, головними правилами успішного таймменеджменту є вміння  ставити цілі, складати списки, ділити задачі, не відволікатися та, зокрема, відпочивати. Головними ворогами продуктивної роботи є прокрастинація та перфекціонізми.

«Як з цим боротися, спитаєте ви? Є декілька порад. Необхідно формувати графік, визначати відповідні дедлайни, заохочувати себе та мислити позитивно; також розподіляти завдання за важливістю, просити про допомогу, коли потрібно, не витрачати час, призначений для роботи на інші справи», – підкреслила спікер.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *