+38 063 445 35 51
org-sector@ukr.net

Як дитячим студіям знайти кошти на свої проекти дізнавалися учасники фестивалю

Як дитячим студіям знайти кошти на свої проекти дізнавалися учасники фестивалю

Керівники проектів «Хочу бути дорослим» та «БайкиUA» Катерина Усмєнцева (студія «Новий кадр») і Діана Ібрагімова (студія «Веселка TV») презентували на медіафестивалі свої напрацювання, які побачили світ завдяки підтримці Українського культурного фонду.

У межах панелі DYTIATKO.Industry  відбулася лекція для юних студійців під назвою «Як дитячим студіям знайти кошти на свої проекти».

Телеісторія про брата й сетсру, які намагалися знайти роботу і заробити кошти, та аудіобайки Глібова, начитані дітьми, учасники фестивалю сприйняли на одному подиху. Захоплено. Як казки на ніч.

Телепередача «Хочу бути дорослим» за підтримки Українського культурного фонду, була відзнята спільно з медіашколою «Новий кадр» та командою відомих в Україні режисерів та операторів. Це історія про те, як дитині заробити перші гроші самостійно і безпечно. Про те, яка атмосфера в сім’ї в такий момент, як уникнути конфліктів і як допомогти синові, дочці в цей період – правильно і корисно для нього, розповідає керівник студії Катерина Усмєнцева.

Громадська організація «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка ТВ»  також презентувала результати культурно-мистецького проекту «Байки UA: діти для дітей» за добіркою кращих байок відомого українського письменника Леоніда  Глібова у вигляді 30 аудіотворів.

За словами Діани Ібрагімової, проект «Байки UA: діти для дітей» реалізовано громадською організацією «Веселка ТВ» за підтримки Українського культурного фонду в рамках Програми «Створюємо інноваційний культурний продукт».

До живої, багатої мови, легкості діалогів і дотепності байок професійна команда творців проекту додала дитяче озвучування, авторське музичне оформлення та звукошумові ефекти.

Проект тривав протягом 2 місяців. Медійним партнером проекту виступив, серед інших, Міжнародний дитячий медіафестиваль «ДИТЯТКО». 

Окрім того, ввечері члени журі ХІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» переглянули творчі завдання, виконані фіналістами. В передостанній день роботи фестивалю були представлені творчі завдання на тему «Небо — це така штука, що дивитися в нього можна годинами», надані учасникам в день відкриття заходу.

Після перегляду відеоробіт учасники приступили до обговорення, під час якого журі визначать тих, хто краще за всіх впорався з творчим завданням. Переможці отримають спеціальний приз  час урочистої церемонії закриття фестивалю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *