+38
fest@dytiatko.org.ua

Оголошено шорт-лист сценарного пітчингу фестивалю “Дитятко”

Оголошено шорт-лист сценарного пітчингу фестивалю “Дитятко”

Визначились учасники сценарного пітчингу, який відбудеться у Харкові у рамках десятого Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю “Дитятко”.

Автори шости проектів – 4 фільми та дві телепрограми – 7 вересня презентуватимуть свої ідеї журі та широкому загалу, аби отримати грошовий приз для старту свого проекту.

 

У номінації будуть представлені наступні проекти:

  1. “Рішення – є!”

“Дитяча студія кіно, анімації та медіамистецтв “Червоний собака”
Автори: Софія Єсипова, Кирило Тітов, Іван Рибінський, Мухін Володимир, Ярослава Фучкіна

Гарно, коли шкільний клас дружній, коли школярі проводять час разом. Вони можуть святкувати дні народженння, відвідувати разом різні цікаві місця, тощо. 
Іноді у дітей виникають такі ідеї, коли без допомоги батьків не обійтись.  
Дружнє ставлення одне до одного і підтримка у складну хвилину допоможуть вирішити найскладнішу дилему. І одного разу ви будете здивовані, що діти можуть відповідально та по-дорослому вирішувати проблеми, хоча б ці проблеми є дитячими.

2. “Яскраві пригоди Люксика і Русика”

Автори: Куждін Віталій та Куждіна Ольга

Хлопчик на ім’я Руслан випадково знайомиться зі світлодіодом Люксиком, що живе і працює у його ліхтарику. Якраз хлопець дізнається від батька, що корисні копалини на нашій планеті закінчуються. Земля лишається без електрики, а вся лампо-цивілізація гине. Друзі вирішують допомогти людству. Вони телепортуються у Лампо-місто, де всі світлі народи не залежно від кольору скла теж беруться до справи.

3. “Канікули Offline”

Ініціативна група “MEDI@NNA”

Комедія з нотками драми про життя підлітка-блогера з великого міста, який повністю пірнув у віртуальний світ і не хоче звідти виходити.  А дівчинка з сільської місцевості кидає йому виклик. Що стоять твої віртуальні друзі? Є у тебе хоч один надійний друг в реальності?

4. “Моя приёмная бабушка”

Студія авторських програм “Маяк”

Фільм про те, що самотність може прийти до будь-кого з нас, незалежно від віку і соціального статусу, та наскільки це небезпечно для людини, й особливо дитини.

У номінації “Телепрограма” презентуватимуться такі проекти:

  1. Пізнавально-розважальна програма “The hard kids”

Дитяча телешкола “Телевізія” 

Програма складатиметься з декількох рубрик та покликана задовольнити бажання дітей відчувати себе дорослими та самостійними. Вчитиме взаємодії з оточенням, сприятиме соціалізації, спонукатиме до всебічного розвитку.

2. Науково-популярна програма для дошкільнят “Провсезнайка”

Медіа група “Скрепка”

Розумний братик Антон розказує своїй маленькій сестрі про наукові чудасії: популярно про фізичні, хімічні та інші наукові дива для дошкільнят.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *