+38 063 445 35 51
org-sector@ukr.net

Х Міжнародний дитячий телефестиваль «Дитятко» розпочався

Х Міжнародний дитячий телефестиваль «Дитятко» розпочався

Першим заходом ювілейного Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко», що триватиме у Харкові протягом чотирьох днів, стало відкриття виставки «Дитинство. Творчість. Фантазії» в інформаційно-виставковому центрі «Бузок».

З нагоди дитячого свята мистецтва, кіно та телебачення у виставковому залі зібралось чимало дітей та батьків, які ознайомились з діяльністю Клубу інтелектуальної творчості «Універсум». Зокрема, відвідувачі подивились картини юних художників, виступи вокально-танцювальних колективів, познайомились з процесом створення пісочних анімацій. Також діти з величезним задоволенням брали участь в інтерактивних конкурсах, в ході яких за допомогою короткого опису необхідно було визначити героїв фільмів та мультфільмів, а також назвати усі відомі дітям професії людей, задіяних у створенні кіно та телебачення.

Урочисте відкриття Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» відбулось 5 вересня у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *