+38 050 401 36 02
fest@dytiatko.org.ua

ХІІІ медіафестиваль «Дитятко» відбудеться у Харкові з 6 по 9 вересня

ХІІІ медіафестиваль «Дитятко» відбудеться у Харкові з 6 по 9 вересня

Заступниця голови Харківської обласної ради, голова Організаційного комітету Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» Валерія Мураєва провела засідання з питань організації проведення ХІІІ фестивалю, який відбудеться у Харкові з 6 по 9 вересня у Харкові.

Відкриваючи засідання, Валерія Мураєва підкреслила важливість проведення фестивалю для розвитку творчої молоді, підтримки дитячого телебачення та кіно, а також формування позитивного міжнародного іміджу Харківщини

«Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» з 2009 року збирає талановитих дітей та молодих людей. Ідея, яка народилася у Харкові, знайшла відгук у серцях дітей та небайдужих дорослих у різних куточках світу. Учасниками фесту за ці роки стали студії та режисери більше ніж зі 100 країн світу. А у складі журі працювали всесвітньовідомі діячі кіно, теле- та радіоведучі.

З гордістю можна стверджувати, що фест став комунікаційний та навчальним майданчиком для дітей, їх наставників, фахівців та аматорів з усього світу. Сьогодні ми разом створюємо історію дитячого телебачення, формуємо імідж Слобожанщини. Тому маємо докласти усіх зусиль, щоб тринадцятий фестиваль пройшов на високому рівні», – звернулася до членів Оргкомітету Валерія Мураєва.

На порядку денному питання підготовки проведення фінальної частини фестивалю. Як повідомила директорка Департаменту культури і туризму облдержадміністрації, заступниця голови Оргкомітету Людмила Терещенко, цьогорічний фестиваль відбудеться на базі гольф клубу Superior Golf. У рамках фесту запланована низка майстер класів, творчих активностей та тематичних зустрічей для учасників.

Також Оргкомітет затвердив конкурсну програму ХІІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко», до складу якої відібрано 156 робіт з 40 країн світу. Україна представлена 14 регіонами, у тому числі АР Крим та Донеччиною.

Також Організаційний комітет обговорив питання безпеки учасників фестивалю та дотримання карантинних вимог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.