+38
fest@dytiatko.org.ua

Фіналісти медіафестивалю «Дитятко» побували у серці Харкова та здійнялися у небо на літаках

Фіналісти медіафестивалю «Дитятко» побували у серці Харкова та здійнялися у небо на літаках

Місто Харків змогли сьогодні краще роздивитися фіналісти ХІ Міжнародного медіафестивалю «Дитятко» під час оглядової екскурсії центральною частиною мегаполісу, а також із висоти пташиного польоту.

Сьогодні фіналісти медіафестивалю розпочали ранок з екскурсії Харковом. Пам’ятники, що вже стали для міста історією і новостворені скульптури, собори і храми, заводи і меморіали, бекетівські будівлі і градусник, ампір і конструктивізм, – все побачене справило на гостей велике враження.

Ласуючи харківським морозивом діти пройшлися майданом, що має форму лабораторної колби, познайомилися з харківським Гарвардом, дізналися про місцевий будинок із химерами, приготували страву разом із Вернадським та заспівали із Шульженко, а також на 50-й паралелі визначилися із місцем наступної подорожі.

До того ж, гості мали змогу ознайомитися із музеєм авіаційної техніки під відкритим небом у Харківському аероклубі імені В. С. Гризодубової, що розташований у Коротичі. В ході екскурсії діти дізналися історію кожного літака, які знаходяться на майданчику аеродрому – сучасні літаки малої авіації, а також зразки військової техніки – бойові літаки, що в різний час стояли на озброєнні військово-повітряних сил Харківщини.

Кульмінацією відвідування аероклубу для учасників фестивалю стало нагородження переможців у номінації «Наше мирне небо» польотами на літаках ХАЗ-30 та АН-2. Побачили Харківщину з висоти пташиного польоту представники шести дитячих телестудій:

  • Національна скаутська організація України «Пласт» (станиця Колки, Волинська обл);
  • Лозівська міська рада старшокласників «Нова хвиля», ТРК «Сігма» (м. Лозова, Харківська область);
  • Дитячо-юнацький медійний центр «Планета Z» (м. Тернопіль);
  • Дитяча телестудія «РАКУРС» (м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська обл);
  • Дитячо-юнацька телестудія «Грані» (м. Запоріжжя);
  • Дитяче журі (Італійська Республіка).

Наприкінці учасники отримали незабутні враження та емоції від захоплюючого авіашоу із показовими польотами від кращих авіаторів Харківського аероклубу імені В. С. Гризодубової.

Довідково:

Аеродром «Коротич» – спортивний аеродром, розташований в Харківській області в районі селища Новий Коротич. Аеродром призначений для розміщення і виконання польотів авіації загального призначення, запуску і випробування авіамоделей, а також виконання парашутних стрибків.

Аероклуб експлуатує літаки і вертольоти ЯК-18Т, ЯК-52, АН-2, МІ-2, ХАЗ-30, Л-29, СУ-31.

На території аеродрому «Коротич» працює музей бойової авіації під відкритим небом, який налічує 9 експонатів, серед яких – літаки СУ-27, МІГ– 21, МІГ – 23, МІГ-27, СУ-17, – і вертольоти МІ-1, МІ-2 та МІ-8.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *