+38 063 445 35 51
org-sector@ukr.net

У Харкові розкрили таємницю створення драконів з «Гри престолів»

У Харкові розкрили таємницю створення драконів з «Гри престолів»

Майстер-клас німецького творця спецефектів, представника міжнародної компанії Proxymondo, яка створює спецефекти для телевізійних студій в Лос-Анджелесі, Франкфурті, Ванкувері, Торонто і Шанхаї Томас Кучера пройшов в таборі «Сонячний» в рамках фестивалю «Дитятко».

Томас Кучера розповів учасникам фестивалю про всі етапи створення анімованих драконів у відомому серіалі «Гра престолів». «Так як драконів не існує в природі, для їх створення використовувалися образи з фільмів «Парк юрського періоду», «Прибулець», а також з природи: шипи драконів змалювали зі змії, а за основу тулуба взяли скелет голуба».

Дракони на екрані «оживають» в кілька етапів: створюється модель, анімується, накладаються тіні і світло і картинка виводиться на екран.

Цікаво, що під час зйомок головні герої взаємодіяли в кадрі з ляльками, на яких була нанесена спеціальна розмітка – «контрольні точки» – місця, які згодом анімуються.

Робота аніматорів дуже копітка, зазначив спікер. «Потрібно бути максимально уважним, пам’ятати про всі деталі, – розповідає Томас Кучера. – Адже створюючи дракона від декількох деталей на початку, їх кількість збільшується до мільйонів. Для того, щоб змусити драконів рухатися і щоб це все виглядало максимально натурально, потрібно докладати всіх зусиль. І потрібно це робити в кожному етапі роботи, тобто в анімації, накладанні текстур і так далі».

А ось розкривати секрети сюжету нового сезону «Гри престолів» Томас Кучера не став, «ми тримаємо це в секреті», – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *