+38 063 445 35 51
org-sector@ukr.net

У рамках фестивалю «Дитятко» відбувся акторський кастинг для дітей

У рамках фестивалю «Дитятко» відбувся акторський кастинг для дітей

XI Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» та Продюсерський центр NovaModa провели кастинг для дітей віком від 9 до 16 років.

Як розповідає тринадцятирічна Софія, учасниця кастингу, прийшла спробувати свої сили у акторській майстерності. «Я ніколи не брала участь ні в чому подібному, тому вирішила спробувати, якою буду акторкою», – говорить дівчина.

Під час кастингу генеральный директор продюсерського центру NovaModa Анастасія Свобода спілкувалася з кандидатами на роль у дитячому кіно, зокрема, дітям потрібно було розповісти смішну історія, яка з ними трапилася останнім часом. Також усі діти мали змогу отримали фото для акторського портфоліо.

Кастинг-директорка продюсерського центру Дар’я Бородіна дала учасникам настанови стосовно успішного проходження кастингу.

Так, проходячи кастинг, треба спілкуватися з повагою і ввічливо; не вихвалятися тим, де ви раніше знімалися, або з яким відомим актором знайомі; мати доглянутий зовнішній вигляд; не питати “Скільки мені заплатять?”,  краще “Чи передбачена оплата за зйомки?” тощо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *