+38
fest@dytiatko.org.ua

Учасники медіафестивалю «Дитятко» підкорили небо із повітряними зміями та з висоти пташиного польоту

Учасники медіафестивалю «Дитятко» підкорили небо із повітряними зміями та з висоти пташиного польоту

Фіналісти ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» із Харківської області оглянули авіаційну техніку під відкритим небом аероклубу імені В. С. Гризодубової, а також пройшли майстер клас із моделювання повітряних зміїв й під керівництвом досвідчених авіамоделістів запустили у небо свої роботи.

На майданчику аеродрому «Коротич» гості оглянули сучасні літаки малої авіації та в ході екскурсії дізнались історію військової техніки – бойових літаків, які в різний час стояли на озброєнні військово-повітряних сил Харківщини.

Начальник Харківського аероклубу ім. В.С.Гризодубової Сергій Філатов нагородив чугуївську студію «ОбовсемКа» – переможця номінації медіафестивалю «Наше мирне небо», яка підтримується аероклубом уже третій рік поспіль.

«Дякую вам за творчість, яка об’єднує та мотивує. Хай у вас завжди буде бажання працювати над новими темами та ідеями, які вас надихатимуть та даруватимуть радість оточуючим», – сказав Сергій Філатов та вручив телестудії ноутбук з побажаннями подальшого творчого  зростання.

Також аероклуб подарував фіналістам «Дитятка» можливість здійснити політ на літаку Ан-2. Побачили Харківщину з висоти пташиного польоту діти з медійних колективів: Studio MOW Production; Дитяча студія «ОбовсемКа»; гуртки «Дитяче телебачення Т-студія kids» та «Основи учнівського самоврядування»; КЗ ЦДЮТ №6; Дитяча медіа школа NovaModa Production Ctnter; Дитяча телестудія «НАШ МИР»; Студія дитячого телебачення ТРК «Сігма» спільно з ЛМРС «Нова хвиля»; Школа Телевізійного відео (Мартова).

Окрім того, кульмінацією екскурсії аеродромом «Коротич» для дітей став майстер-клас із конструювання та запуску повітряних зміїв. Учасників було розділено на кілька груп, кожна з яких включала досвідчених авіаконструкторів та авіамоделістів. Зокрема, керівник гуртка «Авіамоделювання» Ізюмського Центру дитячої та юнацької творчості Костянтин Мараховський розповів, за рахунок чого утворюється підйомна сила та як із запуску повітряних зміїв зароджувалася авіація. На практиці ж фіналісти «Дитятко» виготовили ромбічних зміїв, які по завершенню інструктори оцінили за красою та міцністю, й запустили у небо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *