+38 063 445 35 51
org-sector@ukr.net

Творчість у просторі віртуальної реальності є однією з ключових тем цьогорічного фестивалю «Дитятко»

Творчість у просторі віртуальної реальності є однією з ключових тем цьогорічного фестивалю «Дитятко»

У своїй творчості сучасні художники все більше використовують digital-інструменти – освоюють нові програми і техніки, щоб втілити творчу задумку.  Ознайомитися з новими можливостями анімації та VR мали можливість й учасники ХІ Міжнародного дитячого медіа фестивалю «Дитятко».

Майстер-клас «Медіа-мистецтво та VR-анімація» провів для студійців Олександр Сіроус. Він має досвід роботи в анімації більше 3-х років, працював над трьома анімаційними короткометражними фільмами, а також над власними некомерційними проектами в техніках 2D, 3D, 360, VR, пікселяція і mapping. Викладач анімації в студії «Цвітна капуста» та Academy of Visual Arts.

«Я хочу познайомити дітей з сучасним медіа-мистецтвом і цифровою та VR-анімацією, історією анімації та її різновидами. Зараз сучасні державні освітні установи не працюють з цією темою, яка, на мою думку, є невід’ємною складовою сучасного мистецтва, – розповідає Олександр Сіроус. – Ми будемо говорити саме про цифрової анімації, які зроблені за допомогою технологій, комп’ютера. Так, один з найпоширеніших типів анімації – 2d анімація, її можна створювати як покадрово, наприклад в програмі Adobe Photoshop, так і не покадрово в Adobe After Effects. Також ми розглянемо використання 3D  анімації в рекламі, масовій та фестивальній, сфері відео-арту, театральних перформансах та відеоінсталяції».

Учасники воркшопу також ознайомиися із усіма можливими інструментами для створення 3д анімації та із новітніми способами створення анімації та застосування її у проектах віртуальної реальності, їх особливостями і можливостями, взаємозв’язком з іншими сучасними медіа.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *