+38 050 401 36 02
fest@dytiatko.org.ua

Сергій Чернов: Переможці фестивалю-2020 здійснили справжній творчий подвиг

Сергій Чернов: Переможці фестивалю-2020 здійснили справжній творчий подвиг

У Харкові завершився ХІІ Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитяко». Більшість заходів – майстер-класи, творчі зустрічі, робота журі цьогорічного фесту для безпеки учасників відбулись в online форматі. Разом з тим харків’яни та гості міста мали змогу побачити конкурсну програму в кінотеатрах. Урочиста церемонія закриття фесту відбулась у режимі online.

Медіафестиваль «Дитятко» проводиться за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з 2009 року. За цей час до родини українського фестивалю приєднались учасники зі 132 країн світу. Цей рік став особливим, адже спонукав команду організаторів вивчити й застосувати нові форми комунікації, а журі працювати у незвичному форматі.

Президент Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко», голова Харківської обласної ради Сергій Чернов оголосив про завершення роботи ХІІ фесту та закликав розпочинати підготовку до наступних зустрічей.

«Цей, дванадцятий, фестиваль був по-справжньому особливим. І в змістовному, і в організаційному, і в ментальному сенсі. Вкотре підтвердивши, що живе спілкування, радість знайомств і зустрічей – дуже цінні поняття, які зі звичних і повсякденних раптом перетворилися на винятково дефіцитні.

Тому, вітаючи всіх переможців фестивалю-2020, що здійснили справжній творчий подвиг, створивши цьогоріч свої роботи в умовах жорсткого карантину, все ж хочу висловити сподівання й надії, що наступні фестивалі «Дитятко» будуть традиційно велелюдними: з різноманітними локаціями і прикладними майстер-класами за широким спектром інтересів.

Саме завдяки цій атмосфері чимало учасників і є незмінними прихильниками Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко». Мені, наприклад, відомі студії, які усі дванадцять років надсилали відеороботи на наш конкурс. І це, я вважаю, найкращий комплімент фестивалю і справжня симпатія до нього.

Сумно оголошувати про завершення фестивалю, але радісно від того, що невдовзі розпочнеться робота із підготовки до нових зустрічей, які, переконаний, будуть незабутніми й відкриють нові таланти», – сказав Сергій Чернов.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *