+38
fest@dytiatko.org.ua

Сергій Чернов: За 10 років телевізійний фестиваль «Дитятко» навчився впевнено ходити

Сергій Чернов: За 10 років телевізійний фестиваль «Дитятко» навчився впевнено ходити

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов урочисто дав старт ювілейному десятому Міжнародному дитячому телевізійному фестивалю «Дитятко».

Вітаючи молодь, президент фестивалю Сергій Чернов зазначив: «Десять років пролетіли як одна мить. За цей час діти подорослішали, дехто обрав кіномистецтво професією свого життя і сьогодні серед наших випускників вже є професійні режисери».

Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» бере початок з далекого 2009 року. Відтоді щоосені до Харківщини з усього світу з’їжджається молодь заради однієї мети – всебічного розвитку дитячого телебачення.

«У вересневі теплі дні Харків гостинно зустрічає юних та професійних телевізійників. Цього року фестиваль зібрав усі регіони України, сьогодні у цій залі маємо приємність серед інших вітати  фіналістів з Луганської та Донецької областей, а також Автономної Республіки Крим», – підкреслив голова обласної ради. – За десятирічне існування у фестивалі взяли участь діти з 91 країни світу. Думаю, мине не так багато часу і не залишиться держави, яка б не взяла участь в нашому міжнародному русі творчих ідей під назвою “Дитятко”».

Так, за роки бурхливої діяльності телевізійного фестивалю кількість конкурсних номінацій зросла у кілька разів. Слід зауважити, що серед них є одна особлива: «Місцеве самоврядування – це ми!». Партнером у цій номінації виступає Рада Європи, яка підтримує популяризацію діяльності органів місцевого самоврядування, підвищення інтересу підлітків до розвитку демократії та стимулювання молоді до більш активної участі у житті своїх громад. 

Нагадаємо, що Х Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» триватиме з 5 по 8 вересня на базі оздоровчого дитячого табору відпочинку «Сонячний». На учасників фестивалю чекає розлога програма майстер-класів та розважальних заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *