+38
fest@dytiatko.org.ua

Про особливості громадської журналістки та блогінгу розповіла Катерина Яресько

Про особливості громадської журналістки та блогінгу розповіла Катерина Яресько

Заключний майстер-клас на медіафестивалі «Дитятко» виклала Катерина Яресько, завідувач кафедри управління соціальними комунікаціями ХНЕУ ім. С.Кузнеця блогер, громадянський журналіст.

Майбутніх блогерів експертка закликала відповідально ставитися до поширення будь-яких матеріалів, адже якщо блогер стає джерелом фейків – то це крах для його репутації.

Розповідала Катерина Яресько про типи інформації та її джерела, про можливості розширення тематичного діапазону для авторських публікацій та створення унікального продукту шляхом аналізу та узагальнення інших інформаційних продуктів.

Спікер поінформувала слухачів про критерії етики в громадянській журналістиці та блогінгу: свобода слова, служіння інтересам суспільства, об’єктивність, повага до приватного життя людини, відокремлення фактів від суджень та припущень, неприпустимість плагіату.

Учасники майстер-класу також ознайомилися із особливостями громадянської журналістики, її відмінностями від професійної журналістики та соціальним значенням; йшлося й про блогінг та авторське право у цій сфері; блогінг як спосіб професійного, соціального, громадянського, політичного розвитку людини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *