+38
fest@dytiatko.org.ua

Про нас

Про нас

Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» заснований Харківською обласною радою у 2009 році за ініціативи її голови Сергія Чернова.

З цікавого задуму фестиваль перетворився на яскраве й з нетерпінням очікуване свято дитячої творчості. Учасниками фестивалю «Дитятко» за ці роки стали студії та режисери більше ніж зі 100 країн світу.

Фестиваль «Дитятко» – це кілька яскравих і насичених днів, впродовж яких проходять майстер-класи та тренінги, презентації та творчі зустрічі, перегляди та обговорення конкурсних робіт, заходи культурної програми.

До складу професійного журі щороку входять фахівці різних країн. Особливістю фестивалю “Дитятко” є те, що саме діти обирають переможця у номінації «Краща телепрограма, зроблена для дітей».

З часу заснування фестивалю в чотири рази збільшилась кількість конкурсних номінацій, щороку розширюється освітня та культурна програми фестивалю.

Фестиваль “Дитятко” має партнерські стосунки з дитячими кінофестивалями світу та міжнародними організаціями, є членом CIFEJ та ECFA.

Фестиваль “Дитятко” це не тільки показ кращих дитячих фільмів зі всього світу. Це ще й сценарний пітчинг – унікальна можливість для дитячих студій чи окремих молодих авторів, майбутніх режисерів, презентувати свої ідеї, знайти партнерів та, можливо, кошти на реалізацію одного зі своїх майбутніх проектів.

Фестиваль “Дитяко” єдиний в Україні хто проводить такий захід для творчих дітей, хто дає їм можливість спробувати механізми, за допомогою яких можна знайти часткове або повне фінансування на реалізацію своєї сценарної ідеї.