+38
fest@dytiatko.org.ua

Правда – це завжди правда, а брехня – вона очевидна

Правда – це завжди правда, а брехня – вона очевидна

Перемога на Міжнародному дитячому медіафестивалі “Дитятко”дозволила трьом українським студіям не тільки відвідати Францію, а й побувати в інституціях Ради Європи, дізнатися з перших вуст від людей, що напрацьовують стандарти для країн-членів Ради Європи, чому, приміром, суспільний мовник розвивається не так швидко, як на те очікують українські громадяни? Або, які справи порушують українці в Європейському суді з прав людини? Чи, які перспективи для децентралізації влади сьогодні в Україні?..

Наприклад, на думку керівника Департаменту демократичного врядування Генерального директорату з питань демократії Даніель Попеску, результати децентралізації в Україні значно вищі середніх. Крім того, він дав декілька порад молодим людям. Насамперед, Даніель Попеску вважає, що кожне покоління має повернути наступникам планету не в гіршому стані, ніж отримало її.

Керівник проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні» Шаін Абасов розповів юним телевізійникам про інформаційні продукти Ради Європи для України. Шаін Аббасов привернув їх увагу на те, що правда – це завжди правда, а брехня теж очевидна. Тож, журналісти мають бути принциповими у цих питаннях.

Звичайно, українські школярі не могли не відвідати Європейський молодіжний центр Ради Європи, з роботою якого їх ознайомила Марина Філаретова. Центр реалізує в Україні програми з трьох напрямків: просування освіти у сфері прав людини, робота для молоді та неформальна освіта, а також протидія дискримінації в суспільстві.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *