+38
fest@dytiatko.org.ua

На 10-й ювілейний фестиваль “Дитятко” вже зареєструвались учасники з 45 країн світу

На 10-й ювілейний фестиваль “Дитятко” вже зареєструвались учасники з 45 країн світу

Прийом заявок та робіт для участі у Х Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі “Дитятко” триває.  Фестиваль з 5 по 8 вересня 2018 року знов збере у Харкові дитячі студії та режисерів, що створюють фільми та телепрограми для дітей. Щодня до оргкомітету надходять роботи від авторів різного віку, від тих, хто тільки розпочинає свій творчий шлях, та режисерів, чиї фільми вже отримали визнання на міжнародних фестивалях по всьому світу. Загалом вже отримано понад півтори сотні конкурсних робіт. Заявки прийматимуться до 31 травня.

Минулий 2017 фестивальний рік видався достатньо насиченим. Окрім яскравих та напружених вересневих днів у Харкові, фестиваль “Дитятко” був представлений у професійному та дитячому журі на міжнародних фестивалях в Іспанії, Італії, Німеччині, Південній Кореї та Індії, у якості гостей на фестивальних площадках Польщі та Туреччини, за запрошенням Ради Європи – у французькому Страсбурзі. Конкурсні роботи Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю “Дитятко” демонструвались у декількох містах України у рамках партнерських кінофестивалів та на фестивалі у Стамбулі.

Цьогорічний фестиваль буде не менш цікавим та багатим на події. А крім того, фестиваль “Дитятко” у 2018 році вирушить у подорож районами Харківської області.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *