+38
fest@dytiatko.org.ua

Наше мирне небо

Наше мирне небо

Ми за мирне небо

2019, 5′

Скаутська організація України Пласт, станиця Колки 

Небесна Сотня – біль мільйонів у містах, біль тисяч – у селищах, біль кожної сім’ї. Водночас Небесна Сотня – це гордість тих, хто стояв до кінця. Вони відійшли ангелами в небо заради нашого щасливого майбутнього. У фільмі ми бачимо й чуємо мрії дітей, молоді. А хочуть вони не багато – жити під мирним небом.

Не твоя війна

2018, 4′

Студія “Першокласне ТВ”

У фільмі зображена історія двох закоханих. Вона – маленька художниця. Він – її вірний помічник. Змалечку діти виростали у любові до рідного краю.. А ж ось… Війна…

Залізний "голуб миру"

2019, 8′

Студія дитячого телебачення ТРК “Сігма” спільно з ЛМРС “Нова хвиля”

Є в Лозовій багато цікавих монументів і пам’ятників. Один з них — літак в парку Перемоги. Знаходиться залізний птах поблизу мальовничого ставка, куди приходять відпочити і помилуватися природою містяни. Всі звикли гуляти тут, біля літака. А чи багато хто знає, що це за машина і як вона тут з’явилася?

Янгол мирного неба

2019, 10′

Дитяча телестудія “РАКУРС”

При житті їх імена не були широко відомими. Їхні розробки були “щитом і мечем” в “холодній війні”, а небо над планетою залишалося мирним. Вони не мали крил, та все ж були Янголами. Один з них – Михайло Янгель…

"Файне небо" у файному місті

2019, 7′

Дитячо-юнацький медійний центр “Планета Z”

Повітроплавання захоплює! Ось вже більш ніж 200 років кулі підіймаються у небо. Але побачити зблизька, як готуються велетні до польоту не кожному щастить. Безпечний політ кулі можливий тільки у мирному небі.

Політ до мрії

2019, 4′

Дитячо-юнацька телестудія “Грані”

Розповідь про вихованця авіамодельного гуртка Запорізького обласного Центру НТТУМ “Грані” – Дмитра Алавідзе та його мрію.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *