+38
fest@dytiatko.org.ua

НАШЕ МИРНЕ НЕБО: нова номінація фестивалю “Дитятко”

НАШЕ МИРНЕ НЕБО: нова номінація фестивалю “Дитятко”

Оргкомітет Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю “Дитятко” оголошує про започаткування спільно з Харківським аероклубом ім. В.С.Гризодубової ТСОУ нової номінації фестивалю – «Наше мирне небо». Автори робіт, які будуть відібрані до фінальної частини фестивалю, у дні фестивалю додатково отримають можливість політати на літаку Ан-2 або на вертольоті Мі-2.

До участі у номінації приймаються конкурсні роботи тривалістю до 15 хвилин, виконані дитячою студією (гуртком, автором шкільного віку) або у співпраці з дитячою студією. У роботах, що подаватимуться до номінації «Наше мирне небо», наявність авіаційної техніки у кадрі не є обов’язковою. Вітаються будь-які творчі рішення та розглядаються найрізноманітніші ідеї щодо розкриття теми. До участі допускаються аудіовізуальні матеріали будь-якого жанру. 

Умови участі – відповідно до Регламенту телефестивалю «Дитятко».

Запровадження нової номінації стало можливим завдяки тривалої співпраці оргкомітетів Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» та конкурсу дитячого малюнка  “Наше мирне небо” , що проводиться Харківським аероклубом. Номінація запроваджується з метою підвищення обізнаності підростаючого покоління про авіаційну галузь в Україні та світі, для популяризації авіаційних спеціальностей та видів спорту, а також для пропагування миру та злагоди у суспільстві. 

Прийом робіт до 31 травня 2018 року. Нагородження переможців Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю “Дитятко” відбудеться 8 вересня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *