+38
fest@dytiatko.org.ua

ДИТЯТКО-2018: Кращий короткометражний фільм для дітей

ДИТЯТКО-2018: Кращий короткометражний фільм для дітей

Глузування

реж. Деніел Бидловські, США

Юджин, сором’язливий 10-річний хлопець, який кожен день зазнає цькувань з боку однолітків, доки він не дізнається про існування під школою таємниці, яка убезпечує його, принаймні зараз …

Повільно йде дощ

реж. Саїд Неджаті, Туреччина

Подія, яка відбувалася у 1980-х роках, її суть така: вчитель вчить студентів тому, що таке свобода та як протистояти несправедливості.

Досконалість

реж. Рікардо Ді Герландо, Італія

Молода дівчина намагається виконати дуже складну роботу…

Маленькі герої

реж. Лідія Бруна, Німеччина

Лена та Басті мріють бути кіногероями, тому вони приєднуються до місцевої дитячої пожежної бригади. Вони мають засвоїти один важливий урок: разом з командою ти сильніший, ніж коли ти один.

Ти Волейбол?!

реж. Мухаммед Бахші, Іран

Група арабів, яких називають прохачами політичного притулку, прибувають до кордону англомовної країни і не можуть продовжити своє пересування. Вони конфліктують з прикордонними солдатами кожен день, до тих пір, поки глухонімий хлопець не стає причиною поліпшення взаєморозуміння між двома групами.

Хлопець Мігель

реж. Максіміліано Субіела, Аргентина, Італія 

Мігель – маленький хлопець, який живе у поселенні із бараків зі своїм батьком, жорстокою людиною, озлобленою життям. Він змушує хлопця ходити по вулицях Буенос-Айреса та збирати макулатуру для того, щоб якось заробити на життя. Одного разу, копаючись у смітті, Мігель знаходить ляльку Піноккіо.

Абібу

реж. Ігор Осмоловський, Людмила Шаповал, Білорусь

Фільм про підлітка з аутизмом та його здібності.

Новенький

реж. Марія Сопова, Російська Федерація

Уявіть собі, що в вашій родині є п’ятеро дітей… Тепер уявіть собі, що ваша родина стала більше ще на одну дитину… Новий хлопець поводиться так, немов він є сама досконалість: говорить дивною мовою і слухається батьків… 

Одного чудового дня

реж. Хуліо Беніто Кабрера, Індія

Поза всесвітньої мережі існує ще більший світ.

Справжній

реж. Ганна Троянська, Російська Федерація, Україна

Справжній рідний дідусь краще за всіх казкових Дідів Морозів.

Аліса в небі з кометами

реж. Крістоф Сейлі, Франція

Дівчинка Аліса, 9-ти років, має мрію: коли вона подорослішає, то стане астронавтом. Але серйозне захворювання очей унеможливлює здійснення цієї мрії, доки хірург і чудний сусід по лікарняній кімнаті не допоможуть їй сприйняти цю мрію інакше.

Директор та вчитель

реж. Омер Дішбудак, Туреччина

Бурак є вчителем турецької мови та літератури в державній школі, але в той же час він цікавиться кінематографією, тому знімає короткі фільми. Також на своїх заняттях він використовує на користь ефективні методи вираження думки, за допомогою фільмування.

Шерберте Розенкранц, ви прекрасні!

реж. Наталі ван ден Дунген, Австралія

Світ Міллі обертається навколо її домашньої морської свинки. Коли її мати намагається створити для неї «справжнього» друга, це призводить до безглуздого результату і змушує Міллі поставити під сумнів відчуття своєї особистості.

Записник мого дідуся

реж. Жаклін Санчес-Карреро, Енрікє А. Мартінес, Іспанія

Одинадцятирічна Лючія та її мама переселяються до Севільї проти бажання Лючії, головним чином тому, що її відокремлюють від дідуся, який опікувався нею з моменту народження. Щоб розв’язати цю напружену ситуацію з матір’ю дівчинки, дід Лучії вирішує відкрити онуці секрет таємничого записника.

Мати

реж. Акаш Міхані, Індія

Восьмирічна Мамта воює зі своїм домашнім завданням. Вона привертає увагу її завжди суворого класного керівника, коли читає неоформлений письмово обрис про Матір; залишаючи класного керівника глибоко враженим.

Відпочинок у кемпінгу

реж. Памела Біссон, Канада

Еріка вперше виїжджає до табору, на відпочинок на природі, і тепер вона повинна протриматися цілий тиждень без смартфона та своєї аудиторії підписників.

Маленький

реж. Асір Рамос Руберт, Іспанія

Матео завжди сам по собі. Навколишній світ, здається, крутиться занадто швидко, і кожен є таким нечутливим, ніхто не розуміє … Матео винайде щось, і в цього буде лише одне призначення – ВТЕКТИ ЗВІДСИ…

Ело

реж. Хелен Таккін, Естонія

Ело ненавидить дитячий садок Вона не розуміє, чому вона повинна залишатися в цій в’язниці, тоді як за стінами садка на неї чекає привабливе та загадкове життя. Ело вигадує план, як втекти з цього місця назавжди.

Бало

реж. Марко Ді Герлендо, Людовіка Гібеллі, Італія

Бало – маленький хлопець, який щойно переїхав до Італії з далекої країни.

Ганд

реж. Парта Сараті Манна, Індія

Майже всі діти мріють бути схожими на своїх батьків, але батько Притама викликає в хлопця відразу. Він навіть соромиться вимовляти фразу «МІЙ БАТЬКО» у класі. 

Просто йди!

реж. Павелс Гуменніковс, Латвія

За мотивами неймовірної справжньої історії про молодого парубка, який втратив обидві ноги ще в дитинстві під час аварії, і який закохався у сусідську дівчину.

Оливкове дерево Саада

реж. Ахмад Зайєрі, Іран, Сирія

Саад – це хлопчик, який любить футбол та має далекосяжні мрії з приводу цього. Після того, як він втрачає очі та друзів внаслідок розриву мінометного снаряду, він впадає у велику депресію і не виходить надвір.

Змініть своє серце, а не мій колір

реж. П’єр-Антуан Карпент’єр, Франція, Сенегал

Джибріл – це тридцятирічний сенегалець. Як і інші сенегальці, він упереджений щодо людей – альбіносів. Джибріл навіть не здогадувався, що одного дня люди-альбіноси не дозволять йому сісти собі на голову.

Фамільна цінність

реж. Батурхан Білгін, Туреччина

Короткометражний фільм про ситуації, з якими стикається маленька дівчинка, намагаючись виконати своє домашнє завдання.

Бачі

реж. Мухаммед джавад Гейдарі, Іран

Суть цієї торгової угоди полягає в тому, що вертоліт буде продано за гроші або за 80 кіло фініків, замість грошей. Він вигадав цю умову, з ціллю створення більш жорсткої конкуренції між дітьми, щоб вони сумлінніше збирали фініки задля подальшого обміну їх на вертоліт.

Туту та пуанти

реж. Ірія Пізанія, Великобританія

10-річна дівчина із бажанням підтримати свою працьовиту незаміжню матір, змінює своє життя у той момент, коли несподіваний друг спрямовує її досліджувати силу танцю.

Шлях до створення себе

реж. Йео Хуейджі, Республіка Корея

Так само, як і її однолітки, Сеулгі хоче одягнути гарний одяг і повеселитися з хлопцем Мін-сунгом. Однак Сеулгі соромно, бо вона відчуває себе ущемленою порівняно з іншими, оскільки її мати завжди зайнята. Потім, одного дня, її бабуся Сан-ок відвідує її.

Чоловік

реж. Оксана Артеменко, Україна

Маленький хлопець боявся ходити в туалет. Його батько – військовий солдат – навчав його: «Справжній чоловік має ходити по потребі у туалет, а не у горщик». Батько пішов на війну на схід України та не повернувся додому. Тепер син повинен самостійно стати справжнім чоловіком.

Радість

реж. Моханрадж Сівалінгам, Індія

Тарун марить про спортивне взуття на свій день народження, але його батько не в змозі цього йому дозволити. Тарун та його сестра Харіні добре демонструють, як суспільство, яке має більше, ніж потрібно, може допомогти нужденному та створити справжню «радість».

Йовер

реж. Едісон Санчес, Колумбія

Йоверу ледве дванадцять, але він вже повинен працювати. Кожен день він їздить вулицями Боджайї – селища, яке пережило криваву різанину в ході війни в Колумбії, що продовжує красти з реального життя хвилини фантазії та гри, які належать до світу дітей.

Священне волосся

реж. Маріо Морін, Канада

Священна волосся – це історія Артура, якому 8 років, і який, у такому ніжному віці зустрівся з найбільшою проблемою свого життя: раком. У парку він стикається з мусульманською жінкою, яка носить хіджаб.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *