+38 063 445 35 51
org-sector@ukr.net

Міжнародне журі про враження від ювілейного дитячого телефестивалю «Дитятко»

Міжнародне журі про враження від ювілейного дитячого телефестивалю «Дитятко»

Члени журі Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» та почесні гості під час церемонії закриття висловили свої враження від фестивалю.

Вручаючи нагороди у кожній з номінацій, члени журі привітали переможців, а також відзначили теплу й творчу атмосферу фестивалю.

Сценарист, режисер та продюсер Хав’єр Наварро Монтеро: «Ваше місто просто чудове. І хочу підкреслити, що люди, яких я зустрічав, були надзвичайно щиросердними. Фестиваль «Дитятко» – я оцінюю високо. Це якісний фестиваль з потужним рівнем організації. Як член журі я, побачивши роботи у виконанні дітей та молоді, хочу зазначити що їх автори звертаються до дуже важливих соціальних тем».

Програмний директор Міжнародного дитячого кінофестивалю “Guro” у Сеулі (GUKIFF) Пітер Ан: «Я вперше в Україні і просто зачарований неймовірною красою природи тут, добрими людьми та вашими національними стравами. Я вважаю, що на цьому фестивалі може знайти своє щастя та творче реалізуватися кожна дитина. З будь-якої точки України чи світу».

Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг вручив нагороди та привітав переможців номінації фестивалю «Місцеве самоврядування – це ми!» й зазначив: «Радий вкотре вас всіх вітати на цьому фестивалі. Хочу подякувати усім вам за позитивні емоції які я тут отримав. Також хочу подякувати пану Сергію Чернову за запровадження цього прекрасного фестивалю. Радий вітати переможців у номінації «Місцеве самоврядування – це ми!», саме ви цього року поїдете до Страсбургу, подивитися, як працює Рада Європи»

Слідувати за позовом душі порадив фіналістам фестивалю керівник міжнародного відділу Міжнародного кінофестивалю для дітей та молоді (ICFF) Хамед Солейманзаде. «Саме ви своїми щирими роботами зможете створити світ без війн, жорстокості та з турботою про навколишнє середовище», – сказав він.

Приєдналась до вітань і президент Міжнародного дитячого фестивалю кіно та телебачення «КІНОСВІТ» Наталя Морозова: «Хочу подякувати всім учасникам, за те, що вони надсилають свої роботи на цей фестиваль. Тому, що я точно знаю, що на них дуже чекають організатори. А ще хочу сказати всім тим, хто сьогодні не стане переможцями – ви вже герої тому, що  знімаєте дитяче кіно. Спасибі вам величезне за це. Велике спасибі всім організаторам фестивалю. Не знаю, як для вас, але для мене це було неймовірне свято».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *