+38
fest@dytiatko.org.ua

Мрії про небо

Мрії про небо

Напевно, у світі небагато людей, які хоча б раз не мріяли злетіти у хмари, подивитись на навколишній світ з висоти пташиного польоту, а той навіть вище. А діти поринають у мрії про небо щодня, й навіть літають вночі уві сні. Тож не випадково, що програми надіслані до номінації “Наше мирне небо” дванадцятого Міжнародного дитячого медіафестивалю “Дитятко” розкривають різні дитячі світи, захоплення та найзаповітніші бажання.

Конкурсні сюжети розповідають про практичні речі, такі як авіамоделювання та планерний спорт, про славетну історію української та світової авіації, а також героїв Другої світової війни, минуле й сучасне справжніх героїв, закоханих в небо. Надихаючись, напевно, успіхами Ілона Маска, юні митці усе охочіше спрямовують свій погляд на зіркове небо та марсіанські небосхили.

Загалом до номінації подано заявки та роботи з шести регіонів України. Оргкомітет фестивалю та партнер номінації “Наше мирне небо” – Харківський аероклуб імені В.С.Гризодубової ТСОУ – після попереднього перегляду спільно оберуть сюжети, які увійдуть до конкурсної програми ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю “Дитятко”, та запросять їх авторів до аеродрому “Коротич”.

Довідково:

ХІІ Міжнародний дитячий медіафестиваль “Дитятко” відбудеться з 2 по 5 вересня 2020 року.

Номінація “Наше мирне небо” започаткована у 2018 році у співпраці та за підтримки Харківського аероклубу імені В.С.Гризодубової ТСОУ.

Першими переможцями (2018 рік) номінації «Наше мирне небо» стали юні автори з ТО «ІДЕЯ» Смілянської гімназії імені В.Т.Сенатора (Черкаська обл.) із роботою «Крилатим героям».

У 2019 році перемогу у номінації здобула Дитячо-юнацька телестудія “Грані” (м. Запоріжжя) з роботою «Політ до мрії».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *