+38
fest@dytiatko.org.ua

Майстер-класи зі стоп-моушен анімації допоможуть учасникам фестивалю створювати власні мультфільми

Майстер-класи зі стоп-моушен анімації допоможуть учасникам фестивалю створювати власні мультфільми

Під час другого дня ювілейного Міжнародного дитячого телефестивалю “Дитятко” відбулось продовження вчорашнього майстер-класу зі стоп-моушен анімації від студії RIDNI Animation. На якому діти створювали власних персонажів з пластиліну, що “оживали” за допомогою камери.

В ході практичного заняття було акцентовано: чим більше рухів для однієї дії зробить персонаж, а відповідно і збільшиться кількість кадрів, тим плавнішою вийде анімація. 
Тому створюючи власні відео, лінуватись не варто. Учасникам фестивалю також розповіли про різноманітні анімаційні ефекти та специфіку їх створення.

Всеволод Яцрес, даючи ексклюзивне інтерв’ю журналістам обласної ради, зазначив: “Поява анімаційного продукту має три обов’язкові складові: препродакшн, зйомка та постпродакшн, який включає в себе монтаж отриманих кадрів у відео та накладання звуку. Всі етапи є рівноцінними. Проте зйомка, як правило, займає меншу кількість часу, ніж монтаж. Виключенням є мальована анімація, адже потребує скрупульозного перемальовування кожного кадру або його окремих частин”.

Наприкінці сьогоднішнього майстер-класу діти отримають свої готові відео, отже зможуть продемонструвати отримані на фестивалі навички у своїх школах та студіях.

Щодо пошуку джерел ідей та натхнення Яцрес Всеволод порадив дивитись якомога більше мультфільмів, звертати увагу на сюжет та деталі персонажів, їх рухи та взаємодію з предметами, реакцію на ту чи іншу ситуацію. А на такій популярній платформі як Ютюб можна знайти чимало відео навчального характеру та дізнатись багато нового про стоп-моушен анімацію.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *