+38
fest@dytiatko.org.ua

Конкурсні покази, 2 вересня

Конкурсні покази, 2 вересня

Кінотеатр "Київ"

м. Харків, бульвар Юр’єва, 1

Початок сеансу

14:00

Аніко

2019, 47’
Вірменія
режисер: Анна Арутюнян
Цей фільм – про неслухняну дівчинку, яку ніхто не в змозі приборкати. Мабуть, лише її дідусь, до якого Аніко  приїжджає на літні канікули,
знає, у чому секрет. Одного дня Аніко підхоплює вошей, а її дідусь користується цим і робить пропозицію, якщо вона не прочитає декілька книжок, він поголить їй голову. Але ж наближається 1 вересня.

Хлопчик на ім’я Мон

 2019, 30’
Японія 
режисер: Кім Цзіньхонг
Мон – маленький хлопчик, він ще не ходить до школи. Від батька він почув: «Ми переїжджаємо. Збери речі мами в один коробок, а решту ми викинемо». Тим часом, сум Мона за мамою стає дедалі сильнішим, коли він фарбує губи її помадою або ретельно збирає поштову рекламу, яка все ще надходить його мамі.

Частина мене

 2019, 20’
США 
режисер: Бруна Кабрал
8-річний хлопчик удалить втрачає найкращого друга – літню пані, оскільки її спогади поступово зникають через хворобу Альцгеймера.
Сповнений рішучості допомогти, він вирушає у подорож, щоб повернути спогади про їх дружбу.

Початок сеансу

16:00

Мій дідусь – інопланетянин

 2019, 79’
Хорватія 
режисери: Дражен Заркович, Маріна Андрі Скоп
Життя маленької дівчинки на ім’я Уна перевертається догори дригом, коли її дідуся викрадають прибульці. У підвалі свого будинку вона випадково дізнається, що дідусь – сам інопланетянин, чий корабель впав на Землю багато років тому.

Кінотеатр імені О.Довженка

Початок сеансу

14:00

Урок

 2019, 3’
Україна 
режисер: Михайло Іллєнко
Історія про один випадок із життя молодої сім’ї. Фільм демонструє звичайну побутову ситуацію, коли донька в емоційній розмові з батьком виявляється мудрішою та дорослішою за своїх батьків.

Прірва

 2019, 15’
Бразилія 
режисер: Пауло Сільвер
На сміттєзвалищі хлопчик спостерігає за великою стіною розкішного багатоквартирного
будинку, що охороняється. Габріель використовує уяву, у якій створює фантастичний світ.

Привіт, Африко

 2020, 13’
Туреччина 
режисер: Хасан Серін
Есма і Серпіль – дві маленькі дівчинки 8-9 років,
які живуть у селі Бінгьоль, що у одній з провінцій Східної Анатолії. Серпіль любить читати книжки, а Есма захоплюється малюванням картинок, слухаючи історії з книжок, які Серпіль читає їй. Вони купують книжку Жюля Верна «П’ять тижнів на повітряній кулі».

Лист до мого друга з Франції

 2020, 13’
Єгипет 
режисер: Акрам Ель Безаві
Коли уяві та свободі слова перешкоджають заздалегідь визначені кордони, лише вища сила може допомогти подолати їх. Несподівана зустріч Рамі доводить цю тезу завдяки простій спонтанній та вільній
думці.

Дубі

 2019, 17’
Індія 
режисер: Кіт Гомес
Живучи у світі сміття, самотній 5-річний шматяр мріє про власну пару взуття, але коли приходить кохання, він має зробити вибір.

Під шкірою

 2020, 20’
Нідерланди
режисер: Емма Брандерхорст
Блакитна глибина басейну – її дім. Кесьї – завзята плавчиня-синхроністка, а велика конкуренція – у двох кроках від неї. Однак, коли між дівчатами спалахує бійка під час фінальної репетиції, усе змінюється. Починають проявлятися тонкі нюанси між приналежністю до колективу та відчуття себе вигнанкою. 

Два дюйми вище

 2020, 13’
Канада, Сербія
режисер: Стеван Митрович
Міла, восьмирічна дівчинка, має йти на костюмовану вечірку на день народження свого друга. її мама приходить додому з роботи, щоб піти з нею до магазину по костюм, і під час шопінгу вони сильно сваряться. Розлючена на Мілу, мама виводить її з магазину, нічого не купуючи.

Кінотеатр "8 1/2"

Початок сеансу

14:00

Стіна греблі

 2019, 94’
Індія
режисер: Веданті Чандракант Дані
Це історія про дружбу 6-річної дівчинки з міста та 8-річного сільського хлопчика.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *