+38 063 445 35 51
org-sector@ukr.net

Затверджено конкурсну програму ХІІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко»

Затверджено конкурсну програму ХІІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко»

Кращий ігровий фільм дитячої студії

1

Khent Cacho

ORA_MISS MO

Філіппіни

2

Pablo Iranzo Pineda

4 SENSES

Іспанія

3

Sarder Akib Latif, Golam Momit Dip

Fables & Others

Бангладеш

4

MD. Farhanoor Imtiaz Turjjo

7 Beautiful Hours

Бангладеш

5

Elpida Floraki

The Gray Jungle

Греція

6

Taisiya Solovyova

The Very Book

Росія

7

Shivankk Jain

A TEA STORY

Індія

8

С первого дубля

Потеряшки

Україна

9

Arina Kovaleva

Crumb

Росія

10

Pablo Iranzo Pineda

Memories of Seville

Іспанія

11

children’s film center “LisArt”

Crepe paper

Росія

12

Adi Ray

The Lonely Man

Великобританія

13

Ruponti Das

COVIDOPHOBIA

Бангладеш

14

Prokidstime

Новенькие

Україна

15

медіастудія “AIDA”

Їхала я сюди просто рятуватися

Україна

16

Дитяча студія “1+2” ЦТДЮ ім. Данила Туптала

Борщ “родзинка” України

Україна

17

Мамедова Элина, Мария Сурикова

No way out

Росія

18

Fateme dorostkar

Th butterfly

Іран

Кращий документальний фільм дитячої студії

1

Anoosha Moghadampour

Another kind of virus

Іран

2

Mohamed Al Zeim

The war we saw on TV: Syria

Іспанія

3

Xiufeng Elementary School, New Taipei City

Walk Around Traditional Market and Pray to Mazu in Xizhi

Тайвань

4

Public Television Service Foundation

Internet Celebrity: Behind the Scenes

Тайвань

5

Students from IE Adventista Sancayuni – Amantani, Puno

ISLAMANTA

Перу

6

Ho4uSnimat’Kino

Чернобыль 35 лет после аварии

Україна

7

Дитяча студія “1+2” ЦТДЮ ім. Данила Туптала

(Не) Відомі БАСТИ

Україна

8

Печенізька-Ткачова Марія

Не іграшки

Україна

Краща телепрограма дитячої студії

1

Детская студия телевидения “Первый шаг”

Кто он, подросток?

АР Крим

2

Prokidstime

Дитячий ранок онлайн

Україна

3

Дитяче інтернет-телебачення “Вуаля”

“Мандри Вуаля”

Україна

4

Медіастудія Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості “ПАДІЮН”

Допомога безпритульним тваринам очима падіюнівців

Україна

5

Медіа-школа для дітей та підлітків м.Рівне

Культурний БЛОГнотик. «Культурно-археологічний центр Пересопниця»

Україна

6

Телевізійна школа Main People

Телепрограма для дівчаток Main Girl

Україна

Кращий анімаційний фільм дитячої студії

1

Детская киностудия “Поиск”

Перепутанные дети

Росія

2

Анімаційна студія  КВА

Собаче життя

Україна

3

Грицук Ксения

“Надеюсь, скоро свидимся…”

Росія

4

Павлюк Ілля та Павлюк Артем

Пластиліновий мультфільм “Ведмідь-пасічник”

Україна

5

Анімаційна студія “Анімайлики”

Лірична прогулянка містом

Україна

6

Студия детской мультипликации “Облако”

Рыбинская сказка

Росія

7

Студія анімації “Crazy unikorn”

“Мурчик та таємниці сонячної системи”

Україна

8

Студія художньої анімації “Мульти Кідс”

Філософський мультик “Твоя Галактика не єдина”

Україна

9

Children`s Studio Green TV

Divide. Dance. Sort

Росія

10

Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва

Сестра

Україна

Краща соціальна реклама дитячої студії

1

Alex.Yurkoff studio

Вони чекають: безпритульні тварини

Україна

2

Детская студия телевидения “Первый шаг”

Не потеряйте нас окончательно

АР Крим

3

Ruponti Das, Ab-E Zannat

LIFE or NUMBER?

Бангладеш

4

дитяча телестудія “РАКУРС”

Миру – мир!

Україна

5

Телевізійна школа. Main People

“Все у твоїх руках”

Україна

6

студія “Медіа для дітей” ГО “Нація Талантів” м. Рівне креативна територія ARTMODELS

ВИВЧІТЬ КІЛЬКА ФРАЗ ЖЕСТОВОЮ МОВОЮ

Україна

7

медіастудія “AIDA”

Пояснення моєї депресії мамі

Україна

Краща радіопрограма дитячої студії

1

Дитяча інформаційна агенція “Крила”

“Життя прекрасне!”

 

Україна

2

 “Наш світ” Школа сучасних театрально-сценічних напрямів

Срібний вік. Вероніка Тушнова

 

Україна

Екологія живої природи: відновлення та збереження

1

Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва

Мутабор

Україна

2

Направление анимации Клуба подводной фотографии “Дельта”

“Подводная история”

Україна

3

Дитяче інтернет-телебачення “Вуаля”

Природоохоронна акція “Допомога птахам”

Україна

Місцеве самоврядування – це ми!

1

Дитяче інтернет-телебачення “Вуаля”

“Самоврядування – це ми”

Україна

2

Школа лідерів

“Бумеранг”

Україна

3

Телевізійна школа Main People

Разом ми сила. Батарейки здавайтесь

Україна

Наше мирне небо

1

Alex.Yurkoff studio

«Україна – це ми!». Ми всі різні, але єдині.

Україна

2

дитяча студія “Фокус”

 

Україна

Конкурс відеоблогерів «ДИТЯТКО.Like»

1

Маргаритка Ковтунець

Фестиваль автентичної кухні “Мацик”

Україна

2

Погожа Діана

Киномен Онуфриев

Україна

Разом МИ сила

1

Alex.Yurkoff studio

Пам’ять жива

Україна

2

Медіа-школа для дітей та підлітків м.Рівне

Садиба Валевських (Ленкевичів)

Україна

Краща телепрограма, зроблена для дітей

 

1

MOHAMMAD HEYDARI KHALILI

unfinished Game

Іран

2

Greg Lee

Let’s Go 48 Hours

Тайвань

3

Gao Jia-hong

Volunteer Trainee: Forever Young

Тайвань

4

Marlene Hochman, Angie Hansen

Queen Marlene’s Toy Museum and Friends: Traffic Safety Toys

США

5

Harshil Gautam

Pandemic Times

Індія

6

Дитяча телестудія Time4Kids TV & Телеканал Донеччина ТВ

Time4Kids Show: Мандрівники Донеччиною

Україна

7

Ivan Antonovich Baturin

Who has come this time?

Росія

8

Juan Carve

The Tiny Orchestra

Уругвай, Перу

9

Дитяче інтернет-телебачення “Вуаля”

“Майстер-клас. Капітошка”

Україна

10

Івано-Франківська обласна телерадіокомпанія “РАІ” та громадська організація “Віолла”

Теревеньки

Україна

Кращий серіал для дітей

1

Olivier Lelardoux

GIGANTOSAURUS S01_EP-101_MAZU TAKES A CHANCE VASTVA

Франція

2

Dong Yi

Fairies Albums

Китай

3

John Devaraj

Twins

Індія

4

Enkhtulga Munkhtulga

How to spend your first night

Монголія

5

Clau Zavala

Lucho Apa and the Soil

Чилі

6

Géza M. Tóth, Antonin Krizsanics

Berry and Dolly – The Moon beetle

Угорщина

7

Francisco Zornosa

Magic Territory

Колумбія

8

Joe Kicar

Detention Adventure Season 2

Канада

9

Aleksey Kotenochkin

Forest stories

Росія

10

Emilie Rimetz

Petronella Apfelmus

Німеччина, Франція

Кращий повнометражний фільм для дітей

1

Murat Çeri

IN MY DREAM

Туреччина

2

Annemarie van de Mond

JACKIE & OOPJEN

Нідерланди

3

Mohammad Salehinezhad

Cocoon & Butterfly

Іран

4

Sichinskaya Anna

Caution! Children at play!

Росія

5

Babak Nabizazadeh

Ocean behind the Window

Іран

6

Xiao Hu

change

Китай

7

Darshan Trivedi

My Father Superhero

Індія

8

Santhosh Kumar J

Thakavi

Індія

9

Petr Oukropec

Martin and the Magical Forest

Чехія

10

Shi Weiqiang

A Long Lost Reunion Dinner

Китай

11

Suchita Bhhatia

Khape

Індія

12

Nila madhab Panda

Bishwa

Індія

13

Jitian (Tian Haixin)

Second Wish

Китай

Кращий короткометражний фільм для дітей

1

Gaetano Marsico

EILOTAI

Італія

2

Miguel Lambert

Fearless Gopher

Канада

3

Sarah Namiyonga

Just a Day

Уганда

4

Alexander Sussmann

The Men of the Village

Грузія

5

Alberto Pla

Asha: Historias De Lepra Y Esperanza

Іспанія

6

Silkesha Kadam

Burger

Індія

7

Ulisse Lendaro

HUMAN O.A.K.

Італія

8

Verónica Ramírez

The piñata

Мексика

9

Omidreza Kheirkhah

Lowest floor

Іран

10

Gourav Bandyopadhyay

DELIVERY BOY

Індія

11

Sergey Riabets

Evergreen Story

Україна

12

Evrim İnci

Fount

Туреччина

13

Max Khan

Baby Steps

Великобританія

14

Manos Triantafillakis

Just Like Water

Греція

15

Seyed Payam Hosseini

The Kites

Іран

16

Aalap Tanna

Dubki

Індія

17

Anahela Makumba

MASIYE

Замбія

18

Mario Martínez Sáenz

The Waltz Of Time

Іспанія

19

Anupam Chakraborty

A lesson

Індія

20

Pia Strømme

Charlie Surfer

Норвегія, Ірландія

21

Bastian Eipert

Blank Paper

Німеччина

22

Lolita Naranovich

The Power of Childhood

Росія

23

David Payne

Fundamentals of Art

Чехія

24

Md Hasanul Huq Jacky

The Flask

Бангладеш

25

Ramtin kouchaki hassankiadeh

I WANT TO STUDY

Іран

26

Lana Bregar

Otava

Словенія

27

Kate Bugrova

The First Line

Росія

28

Adrián Tejero

Rocket Boy

Іспанія

29

Moein Rooholamini

Leo

Іран

30

Junaid Imam Shaikh

Baang

Індія

Кращий анімаційний фільм для дітей

1

Radheya Jegatheva

Painting By Numbers

Австралія

2

Giovanni Meola

The Flying Hands

Італія

3

Mrinmoy Deka

MAA

Індія

4

Laura JAMORSKI, Arnaud PEZERE, Camille HUBERT

Wild Turkey

Франція

5

Sadegh Javadi

Autumn Winds, Spring Winds and Two Doves

Іран

6

Inbal Ochyon

Last March

Ізраїль

7

Hervé Bressaud

URBAN OASIS

Франція

8

Filip Szuksztul

Green tree

Польща

9

Paloma Zhu

Kiwi’s Dream

Великобританія

10

zahra kababian, Amir mahdi safdari

winter memories

Іран

11

Radostina Neykova

Marmalade

Болгарія

12

Jo Meuris

Aurora

Канада, США

13

Matt Colglazier, Charles Benevento

Spark

США

14

Flora Yu, Xueqing Hu

You Shell Be Happy

США

15

Daniela Dwek, Maya Mendonca, Chrissy Baek

Hamsa

США

16

Gentian Minga

Doruntina’s besa

Албанія

17

Audrey Defonte, Denis Koessler, Philip Gonçalves, Alexandre Terrier, Pierre Duhem, Achille Bauduin

Microtopia

Франція

18

Meirzhan Tolepbay

Family

Казахстан

19

Juan Restrepo

Balconies in covid times

Колумбія

20

See Ek Chang

The Carnival of The Animal, Finale

Малайзія

21

Jingqi Zhang

Hopper’s Day

Китай, США

22

Bruno Simões

Flash

Іспанія

23

Jyotsna Puthran

Mixi

Індія

24

Jiamu Tao

Dad’s Hibiscus

Китай, США

25

Huang Guo-Bing

Basibas–Coming-of-age ceremony

Тайвань

26

James Whitelaw

The Painter In Paris

ПАР

27

Haochen Du

You

Китай

28

Santiago Aguilera, Gabriel Monreal

The Boy and The Mountain

Чилі

29

Eli Copperman

The Trail Beyond Highland Road

США

30

Yu-Ting Chang

A Visible Heart

Тайвань

One Response

  1. Керівник Дитячої інформаційної агенції "Крила" Віра Лисиця :

    Чернігівські ДІА “Крила”: щасливі стати учасниками конкурсної програми най-най -найКРАЩОГО у світі дитячого медіаФЕСТИВАЛЮ! З нетерпінням чекаємо від його організаторів інформацію про кількість команди. Адже раніше ми купували квитки до Харкова за місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *