+380 504 013 602
fest@dytiatko.org.ua

Екологія живої природи: відновлення та збереження

Екологія живої природи: відновлення та збереження

Життя без смiття

2019, 5′

Студія дитячого телебачення ТРК “Сiгма” спільно з ЛМРС “Нова хвиля”

Що можливо зробити, щоб поліетиленові пакети не псували красу рідного краю, екологію, не були причиною смерті тварин? Один з варіантів – відмовитися від використання пакетів на користь екосумок. Зшити таку сумку своїми руками, щоб вона подобалася, була практичною і виглядала красиво – це нескладно, впевнена героїня програми Оля Рудь.

2075 або дівчинка з тарганом

2019, 4′

Відеомайстерня “Дві черешні”

Недалеке майбутнє. Екологічна катастрофа. Дівчинка зі своєю домашньою тваринкою –  тарганом – вирушає в гори на пошуки подарунку для бабусі.

"Фельдман Екопарк" - колиска екосистеми Харківщини

2018, 6′

Екологічна агітбригада “Квітень” Красноградської гімназії “Гранд”

Екологічна робота – це, перш за все, дослідження і збереження флори і фауни рідного краю.

Ефект метелика

2019, 7′

Школа Лідерів

Всього один помах метелика сьогодні, і вже жахливе торнадо завтра. Тож саме відбувається і з екологією на нашій планеті. Одна викинута пляшка сьогодні, і всього через пару років до списку сміттєвих островів додасться ще один. Саме це і є ефект метелика.

МАЛЕНЬКИЙ ЛИСТОЧОК У ВЕЛИКОМУ МІСТІ

2019, 15′

Дитяча студія телеведучих «Веселка TV»

Телепрограма-дослідження, зйомки якої тривали протягом усього календарного року. Маленькі герої ведуть цікаве спостереження, щоб знайти відповіді, що їх так турбують. Чому влітку листя не може зірвати сильний вітер, а пізньої осені вистачить і його лоскотливого повівання? Хто наказує дереву скинути листя?.. Настав час дізнатися, яке воно справжнє життя екосистеми!

Бережи ліс заради майбутнього

2019, 3′

Скаутська організація України Пласт, станиця Колки

За останні 50 років людство спромоглося знищити більше 50% усіх лісів. Експерти застерігають, якщо ставлення суспільства до лісу не зміниться, вже через декілька десятків років вони стануть рідкістю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *