+38 063 445 35 51
org-sector@ukr.net

Для участі у десятому ювілейному фестивалі “Дитятко” надійшли роботи з 91 країни

Для участі у десятому ювілейному фестивалі “Дитятко” надійшли роботи з 91 країни

“Майже тисячу триста фільмів та телепрограм надіслали цьогоріч учасники фестивалю з 91 країни світу. Понад тисячу студій, гуртків та режисерів змагатимуться за право представити свою роботу у конкурсній програмі ювілейного Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю “Дитятко”, що проходитиме у Харкові з 5 по 8 вересня”, – такі дані навів голова оргкомітету, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, говорячи про завершення першого організаційного етапу фестивалю.

“Для нас приємно й, звичайно, важливо, що з року в рік розширюється не тільки коло учасників, а й географія фестивалю. Цього року до сім’ї “Дитятко” додались представники ще 10 країн, серед яких – Ісландія, Куба, Парагвай, Люксембург, Танзанія, Оман та інші, – розповів Сергій Чернов. – Вже традиційно найбільше робот на фестиваль надсилається з Індії, США, Ірану та Франції. Вперше Україна на фестивалі представлена усіма регіонами, включаючи Донецьку та Луганську області, а також Автономну Республіку Крим”.

Президент фестивалю Сергій Чернов запевнив, що на учасників та гостей чекатимуть насичені та цікаві конкурсна та культурна програми, “адже серед надісланих робіт – переможці та лауреати Берлінале, міжнародних дитячих кінофестивалів у Торонто та Монреалі (Канада), Зліні (Чехія), Хемніці (Німеччина) та багато інших”.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *