+38
fest@dytiatko.org.ua

ДИТЯТКО-2019: Майже півтори тисячі фільмів та програм з 98 країн світу

ДИТЯТКО-2019: Майже півтори тисячі фільмів та програм з 98 країн світу

Завершено прийом робіт для участі у ХІ Міжнародному дитячому медіафестивалі “Дитятко”, що проходитиме у Харкові з 4 по 7 вересня 2019 року. Загалом на конкурс надійшло 1489 фільмів та програм різного жанру та формату від 1259 учасників з 98 країн. Список робіт, що увійдуть до конкурсної програми цьогорічного фестивалю “Дитятко” буде оголошено 15 липня.

Найбільше робіт оргкомітет отримав з Індії, Ірану, України, США та Франції. Загальна тривалість конкурсних фільмів – 300 годин. Найбільш популярна номінація – “Кращий короткометражний фільм для дітей”.

 

Довідка:

Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» засновано Харківською обласною радою у 2009 році з а ініціативи голови облради Сергія Чернова. Фестиваль є некомерційним, участь у ньому безкоштовна. Проводиться серед дитячих творчих телевізійних, анімаційних і радіостудій, гуртків, колективів і окремих авторів, телевізійних компаній і об’єднань, продюсерських центрів, що створюють програми і фільми для дітей.

«Дитятко» – це майстер-класи та тренінги, презентації та творчі зустрічі, перегляди та обговорення конкурсних робіт, творчі завдання та заходи культурної програми. Учасниками фестивалю «Дитятко» за ці роки стали студії та режисери з усіх регіонів України та більше ніж зі 100 країн світу. У 2018 році до оргкомітету надійшло майже тисячу триста конкурсних робіт від 1088 учасників з 91 країни світу.

До складу професійного журі щороку входять фахівці різних країн. Особливістю фестивалю «Дитятко» й надалі залишиться те, що саме діти обирають переможця у номінації «Краща телепрограма, зроблена для дітей».

Фестиваль «Дитятко» має партнерські стосунки з дитячими кінофестивалями світу та міжнародними організаціями, підтримується Радою Європи, є членом CIFEJ та ECFA.

У 2019 році фестиваль «Дитятко» проходитиме з 4 по 7 вересня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *