+38
fest@dytiatko.org.ua

«Було класно! Буде краще!»

«Було класно! Буде краще!»

За два тижні тинейджери з 42 країн переглядатимуть трійку найкращих за версією Європейської кіноакадемії, аби визначити переможця премії Young Audiene Awards (YAA). Приємно, що серед номінантів є й цьогорічний фіналіст Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» – “Мрії, як дикі тигри” режисера Ларса Монтага з Німеччини. Це підтверджує високий рівень фестивалю та кропітку роботу оргкомітету зі створення дійсно цікавої, різноманітної та сучасної конкурсної програми.

Та фільм “Мрії, як дикі тигри” – це не єдина перлина у програмі вже 14-го фестивалю «Дитятко». Цьогоріч у конкурсній програмі традиційно було багато робіт, що вже ставали лауреатами та переможцями найвідоміших дитячих кінофестивалів – Berlinale, ZLIN FF, BIKY, SCHLINGEL IFF та інших. Наприклад, фільм «Серце метелика» режисерки Інеси Курклєтите з Латвії за рішенням Європейської асоціації дитячих фільмів (ECFA) навіть визнано найкращим фільмом для дітей у 2021 році.

Радіємо, що мали змогу показати ці фільми в Україні та Харкові зокрема, попри війну й обстріли. Та знаємо, що ми б не впорались без підтримки людей, яким небайдуже майбутнє українського кіно та які щиро, навіть у такі складні часи, намагаються підтримати творчу молодь.

Дякуємо Тернопільській кінокомісії та її керівнику Володимиру Ханасу за можливість вдруге привезти Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» на Тернопільщину. Дякуємо компанії Golden Tile та її засновнику, депутату Харківської обласної ради Валентину Шеветовському за підтримку ініціатив на Харківщині та організацію кінопоказів для дітей  у бомбосховищах на території Харківського плиткового заводу. Дякуємо Харківській кінокомісії та Ігорю Діденку, що сприяють розвитку аудіовізуального мистецтва на Харківщині.

«Було класно! Буде краще!», – написали у коментарях учасники фестивалю. Й ми з ними згодні. Буде тільки краще! Наступний фестиваль, переконані, відбуватиметься вже після нашої перемоги, а тому оргкомітет зможе втілити у реальність усі свої ідеї та творчі задуми. А учасники зможуть знову зібратися в улюбленому Харкові та нарешті обійняти один одного.

До Перемоги!

Усе буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *