+38
fest@dytiatko.org.ua

XII Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» поєднає у цьогорічному форматі онлайн та оффлайн заходи

XII Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» поєднає у цьогорічному форматі онлайн та оффлайн заходи

Дорога і велика родина Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко»!

Рік 2020-й перевернув з ніг на голову звичні для нас речі, змусивши усе людство сповна усвідомити таке поняття як «соціальна дистанція».

Пандемія коронавірусу, на жаль, вплинула й на плани оргкомітету фестивалю «Дитятко», який щороку намагається відкривати нові грані культурного дозвілля й розширювати горизонти пізнання для своїх учасників, гостей, друзів і поціновувачів.

Ми з командою «Дитятка» довго міркували про прийнятний і безпечний для усіх формат. Зрештою ухвалили непросте рішення: ми не можемо запросити цієї осені фіналістів та гостей до Харкова, щоб очі до очей розділити радість зустрічі.

XII Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» поєднає у цьогорічному форматі онлайн та оффлайн заходи.

На платформі Zoom ми зустрінемося на відкритті фестивалю і під час його закриття й оголошення переможців, на майстер-класах, зустрічах і пітчингу. Але показам ексклюзивних та оригінальних робіт фіналістів бути! Усі харків’яни, небайдужі до новинок світової кінематографії, під час фестивалю, а саме з 2 по 5 вересня, зможуть традиційно у кінотеатрах міста безкоштовно переглянути по-справжньому дивовижні кінострічки.

Так, цьогорічний медіафест буде особливим. Нас він спонукає вивчати нові форми комунікації. І це, я вважаю, буде ще одним витком зростання медіафестивалю «Дитятко»!

До зустрічі онлайн і в кінозалах!

 

Президент фестивалю “Дитятко,

голова Харківської обласної ради                                 Сергій Чернов

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *