6 - 9 September 2017

Календар

<< < Сентябрь 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Переможці ІХ Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко»

Голова оргкомітету фестивалю та очільник Харківської обласної ради Сергій Чернов разом з членами журі провели церемонію нагородження переможців у кінотеатрі ім. Довженка. Переможці у номінаціях отримали різноманітні призи: квадрокоптери, гіроборди, ноутбук, проектор, фотоапарат, графічний планшет, а такодж, кошти на реалізацію власних проектів отримали переможці сценарного пітчингу.

 

Тож,  переможцем у номінації Кращий ігровий фільм дитячої студії стала Дитяча телевізійна студія «ОбовсемКа» із фільмом "Чарівне слово".

Кращий документальний фільм дитячої студії -  "Лагуна Чакас", Колектив Аджаю, Перу.

Краща телепрограма дитячої студії -  "Про сміття начистоту", Дитяча студія телебачення «Перший крок», Автономна Республіка Крим.

Кращий анімаційний фільм дитячої студії -  "Панічний острів", Camera-etc, Бельгія.

Кращий музичний фільм (відеокліп) дитячої студії - "Слухай свою душу" , Балаклійська ЗОШ I-III ст №2, «Твое - ТВ 12+».

Краща радіопрограма дитячої студії - "Чи легко бути дитиною 21 століття?", Телерадіостудія «Зміна».

У номінації Екологія живої природи: відновлення та збереження - "Прості поради", Гурток «З першого дублю» Будинку дитячої творчості міста Теплодар.

У номінації «Місцеве самоврядування – це ми!» журі визначило декількох переможців:

І місце - "Зміни свій ліфт!", Дитяча студія телеведучих "Веселка TV";

ІІ місце  - "Історія успіху нашої громади", Оксана Звягінцева;

ІІІ місце - "Об'єднана територіальна громада",  Дитяча телевізійна студія «ОбовсемКа».

Нагородив переможців в номінації голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг.

Краща телепрограма, зроблена для дітей - "Вопрошайки", Канал Agugugu.

Кращий повнометражний фільм для дітей - "Пільговий квиток", режисер Саміт Каккад, Індія.

Кращий короткометражний фільм для дітей - "Корисне сміття", режисер Пітер Стенлі-Уард, Великобриттанія.

Кращий анімаційний фільм для дітей - "Грайливі", режисер Віктор Джара Магна, Чилі.

Спеціальний приз журі - "Про Аріфа", режисер Хасан Календер, Туреччина.

Приз CIFEJ дістався режисеру Пабло де ла Чіка з фільмом "Інші діти", Іспанія/Уганда.

Краща режисерська робота - Сюзана Цазарес з фільмом "Вечірка з ночівлею", Іспанія.

Краща операторська робота - Вік Джуліус Онг, Тімоті Аксібал, Кєн Тан, фільм "Тіні батька", Філіппіни.

Кращий телеведучий - Андрій Довгошия, Дитяча студія телеведучих "Веселка".

Кращий тележурналіст - "Лідер Online", Будинок дитячої та юнацької творчості "Школа лідерів".

Кращий актор - Володимир Сабель, фільм "Нероба", кіношкола "Сінема", Білорусь.

Нагороди переможцям у індивідуальних номінаціях вручав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Переможцями сценарного пітчингу у номінації "Телепрограма" обрано "Хочу бути дорослим", Школа фільммейкерів "Новий кадр".

У номінації "Фільм" обрано Максима Петренко за картину "У гонці з часом".

Творче завдання, за думкою журі, найкраще було у Студії "Кімната 16" та Дитячої студії анімації "Березіль".

Нагадаємо, що до складу міжнародного журі цьогоріч увійшли експерт з засобів масової інформації, журналіст, ведучий Андрій Куликов; режисер, автор документальних фільмів, викладач Сергій Буковський; режисер Наталія Морозова; програмний директор Міжнародного кінофестивалю для дітей та молоді ZLIN Ярослава Хинштова; директор міжнародної кінодистриб’юторської компанії “KINOLIFE Distribution”, президент Міжнародної організації “CinemaHall”, член Української кіноакадемії Ілля Свідлер; директор кінофестивалю для дітей, молоді та викладачів MICE, продюсер Хосе Арбіол; директор Міжнародного дитячого кінофестивалю Universal Ровена Мартінез Улаян; режисери  Максим Мусiян та Манук Депоян.