6 - 9 September 2017

Календар

<< < Сентябрь 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Андрій Куликов: Створюйте вікно можливостей, яке відкриє людям світ по-новому

Свій майстер-клас для фіналістів телефестивалю «Дитятко» медіаексперт, голова правління ГО «Громадське радіо»  Андрій Куликов розпочав із поради віднаходити вікна можливостей для своєї творчості. А за необхідності - створювати їх. «Якщо події немає, то її потрібно створити. Коли не пускають у двері, то лізь у вікно.  Таким постулатам радянської журналістики свого часу навчали мене. Сьогодні я додам: створюй        вікно можливостей, яке відкриє людям світ по-новому», - каже Андрій Куликов.

 

Він розповів про вікно можливостей, яке створювали люди та обставини для відродження та розбудови  Громадського радіо. Тепер це радіо чути по всій Україні.

«Слухайте, думайте - такий девіз Громадського радіо, – говорить Андрій Куликов. -  З практичної точки зору фаховий журналіст  ще й нюхає, торкається, спостерігає, щоб передати слухачам свої враження, які для аудиторії вже є досвідом. Але в жодному разі це не повинні бути повчання чи настанови, Висновки з певної інформації слухач цілком може зробити самостійно».

«Оперативними інструментами, які на радіо важать понад усе, є голос, тембр, добір слів і звуки. У вас немає, як на телебаченні, картинки, ви не можете її прикрасити. І завдяки цьому радіо можна назвати найдемократичнішим, найвідвертішим, найщирішим ЗМІ, яке  водночас вимагає особливо відповідального  ставлення», - зазначив голова правління Громадського радіо.

Він також наголосив:  «Проблема українського ефіру у – відсутності розмовних станцій, здебільшого вони розважальні. А  загалом недорозвиненість радіо – свідчення недорозвиненості громадянського суспільства, у якому є проблеми із представленням ініціатив людей та їх втіленням».

На думку Андрія Куликова, радіо і сьогодні  залишається найоперативнішим засобом масової інформації. Адже текст для соцмережі чи інформагенції спершу потрібно написати. Радіо ж надає змогу повідомити новину відразу.

Радіоведучий із багаторічним досвідом Андрій Куликов закликав фіналістів фестивалю «Дитятко» долучатися до розвитку вітчизняного радіопростору, робити його змістовнішим та цікавішим.