5 - 8 September 2018

Календар

<< < Июль 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

До конкурсної програми ІХ Міжнародного дитячого телефестивалю "Дитятко" увійшли 134 роботи з 33 країн світу

Завершено перший етап підготовки цьогорічного фестивалю "Дитятко". З понад тисячі робіт, що надійшли до оргкомітету, для участі у фіналі фестивалю 2017 року відібрано роботи 116 учасників фестивалю. До конкурсної програми за номінаціями увійшли:

 

Кращий ігровий фільм дитячої студії

  • "The solvers", ZuccherArt Cinema School for kids, Італія
  • "0 + 0", Maja Karolj, film group of Stjepan Kefelja Primary School, Хорватія
  • "Good-for-nothing", Viktoriya Niadzelka, Polina Zubareva, Білорусь
  • "Зворушити серця", ТО «Лозівська міська рада старшокласників "Нова хвиля"», ТРК «Сигма», Україна
  • "Тот, кто гасит свет", гурток «З першого дублю» Будинку дитячої творчості міста Теплодар, Україна
  • "Per Aspera Ad Astra", Анна Кітаєва, Україна
  • "Окуляри", Дитяча кіношкола «MovieX» громадської організації «Віолла», Україна
  • "Волшебное слово", Дитяча ТВ студія «ОбовсемКа», Україна
  • "Конкурс", Сергій Купін, Анастасія Топоріна, Україна
  • "Мудрый король", Перша Херсонська кіношкола, Україна
  • "Гарри Поттер из 1-А", Кіношкола «Зоряний старт», Україна
  • "Pizza My Heart",  Kylie Foster, США

Кращий документальний фільм дитячої студії

  • "Марія мріє про зорі", Дитяча інформаційна ліга «Сузір’я», ТРО «Тисмениця», Україна
  • "4", Theo Pfaff, Students at Grundschule Tennenbronn, Німеччина
  • "Вулицями кінематографічної Полтави", студія кіно та телебачення «Альфа», Україна
  • "Улица Революции", Детская студия телевидения «Первый шаг», АР Крим
  • "Chacas lagoon", Colectivo Ajayu, Перу
  • "India's Children: And Their Eluding Rights", Aditya Shankar Agarwal, Індія
  • "Анна Дівіна: Серце, що любило життя", Пошукова група музею "Бойової Слави ім. Г.Л. Дівіної" МЗОШ №50 м. Миколаїв, Україна
  • "Живий", Гурток «Теле- та радіомайстерності» Червоноградського НВК «СШ - колегіум» № 3, Україна
  • "Дорогою добра", Станіслав Аймагамбетов, Казахстан
  • "Love", Kristen Traeger, США

Краща телепрограма дитячої студії

  • "Принцеса", ТО «ІДЕЯ» Смілянської гімназії ім. В.Т.Сенатора, Україна
  • "О мусоре начистоту", Детская студия телевидения «Первый шаг», АР Крим
  • "Балет", Продакшн студія "Рожеві окуляри", Україна
  • "Доброе утро, школа!", Шкільне телебачення «19-TV» Миколаївської загальноосвітньої школи №19, Україна
  • "Прикоснуться к истории", Микита Горбель, Україна
  • "З ІВАН COM UA", Дитяча студія телеведучих «Веселка TV», Україна
  • "Лидер Online", Будинок дитячої та юнацької творчості «Школа Лідерів», Україна
  • "Сьогодні в кадрі", Школа фільммейкерів «Новий кадр», Україна
  • "Машина времени, или приключение в ЛандаоЦентре", Дитяча ТВ студія «ОбовсемКа», Україна
  • "ШГТ news", Студія «ШГТ TV», Україна

Кращий анімаційний фільм дитячої студії

  • "Between day and night", Akcja Animacja, Польща
  • "Revelation", Catriona McLean, Канада
  • "Рибка, яка шукала друзів", Дитяча студія анімації «Березіль», Україна
  • "An unquenchable thirst", Jo Satolli de Crescenzo, Zuckerwattenkrawatten, Німеччина
  • "It's Little Things that Make a Big Difference", Julian Kuhlmey, Elementary School Tennenbronn, Німеччина
  • "Голубой заяц", Школа кіно та телебачення «Дитятко», Україна
  • "Коли приходить весна", Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка», Україна
  • "Круглый год без забот", Детский клуб «ИНСАР», Російська Федерація
  • "Зірка для котиків", студія «Кімната 16», Україна
  • "Театр", Студия «Ква», Україна
  • "Легенда о Монекі-Неко", Студія «ФотоКрок», Україна
  • "The search for the lost family", Isolde Asal, «Kids 'n Tricks», Німеччина
  • "Panic Stations", Camera-etc, Бельгія

Кращий музичний фільм (відеокліп) дитячої студії

  • "First train", Nikolaos Galanis, students of Primary school in Kounavi, Греція
  • "The Fisherman - Gotam Sen", Gracey Criss, Австралія
  • "Мій рідний край", Дитяча студія "Фокус" Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості Чернівецької області, Україна
  • "Хто ти є", Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка», Україна
  • "Намалюй", Дитяча ТВ студія «ОбовсемКа», Україна
  • "Гимн Школы гуманитарного труда", Студія «ШГТ TV», Україна
  • "Колыбельная дочке", Студія «Анімайлікі» ШСТСН, Україна
  • "I have nothing", студія кіно та телебачення «Альфа», Україна
  • "Скрепки на ветру", Медіа група «Скрепка» ГДО «ЮнПресКлуб (Горлівка-Харків), Україна
  • "Слухай свою душу", Балаклійська ЗОШ I-IIIст №2, «Твое - ТВ 12+», Україна

Краща радіопрограма дитячої студії

  • "Шевченко в моєму житті", Творче об’єднання «ІДЕЯ» Смілянської гімназії ім. В.Т.Сенатора, Україна
  • "Чи легко бути дитиною 21 століття?", Телерадіостудія «Зміна», Україна
  • "Мандруємо мовами", Олександра Азізова, Україна
  • "Ми - віримо в любов", Дитяча інформаційна агенція Крила Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, Україна
  • "Лови фишку", Студія «ШГТ TV», Україна
  • "Екологія слова", Дитяча інформаційна агенція «Позитив», Україна
  • "Радіо «Скрепка» про чергове реформування освіти", Медіа група «Скрепка» ГДО «ЮнПресКлуб (Горлівка-Харків), Україна

Екологія живої природи: Відновлення та збереження

  • "Я хочу жити в чистій Україні", студія кіно та телебачення «Альфа», Україна
  • "Простые советы", гурток «З першого дублю» Будинку дитячої творчості міста Теплодар, Україна
  • "А що після себе залишиш ти", Пласт, станиця Колки, Україна
  • "Бережіть ліс!", Дитяча анімаційна студія "Сто фантазій", Україна
  • "ЕКО-життя", Школа юних журналістів, Україна
  • "Це твоє майбутнє", Святослав Савчук, Україна
  • "До екологічного літа", Центр Творчого Розвитку «Арт Холст», Україна
  • "Наша екологія", Гурток «Теле- та радіомайстерності» Червоноградського НВК «СШ - колегіум» № 3, Україна
  • "Все починається з малого", Ініціативна група «MEDI@NNA», Україна
  • "ВИХІД Є", Ядвіга Травкіна, Україна

Місцеве самоврядування – це ми!

  • "Местное самоуправлениие: «Мосты между прошлым и будущим»", Поліна Мірошніченко, Україна
  • "Місцеве самоврядування - це ми!", Учнівське самоврядування Шумського НВК, Україна
  • "Історія успіху громад", Оксана Звягінцева, Україна
  • "Місцеве самоврядування - це ми!", Шкільний гурток «Кадрики», Україна
  • "Я маю право на права!", учні Кам’янсько-Дніпровської районної гімназії «Скіфія», Україна
  • "Учнівське самоврядування", студія кіно та телебачення «Альфа», Україна
  • "Зміни свій ліфт!", Дитяча студія телеведучих "Веселка TV", Україна
  • "Де гурт, там і сила, або про Іванівський феномен", Медіагрупа Ради старшокласників Семенівської гімназії №2 Чернігівської області, Україна
  • "Проект «Разом у майбутнє!»", Школа фільммейкерів “Новий кадр”, Україна
  • "Об'єднана територіальна громада", Дитяча ТВ студія «ОбовсемКа», Україна

Краща телепрограма, зроблена для дітей

  • "Lampadino & Caramella - The Zampa's MagiKingdom", Raffaele Bortone, Andrea Martini, Італія
  • "Hoppi Tales: Everyone's christmas tree", Ferenc Rófusz, Угорщина
  • "Boxi: In the nature", Béla Klingl, Угорщина
  • "Вопрошайки", Канал Agugugu, Україна
  • "Риболовля", Продакшн студія "Рожеві окуляри", Україна
  • "Космічні новини", Дитяча інформаційна ліга «Сузір’я», Україна
  • "Школа шопера с Дашей Гришко", Дар'я Гришко, Україна
  • "The Earth at my hands - Without water", Nicolas Conte, Аргентина

Кращий повнометражний фільм для дітей

  • "Helsman (Kashtiban)", Majid Esmaeili-Parsa, Іран
  • "Good Boy", Oksana Karas, Російська Федерація
  • "White Blessing", Sengedorj Chanchivdorj, Монголія
  • "1st Sem", Allan Michael Ibanez, Dexter Paglinawan Hemedez, Філіппіни
  • "Pinti’s soap", Pramod Pathak, Індія
  • "Tennis Buddies", Suhail Tatari, Індія
  • "Little Kyota Neon Hood", Satsuki Okawa, Японія
  • "Half Ticket", Samit Kakkad, Індія
  • "Урок Магії", Солдатенко Лілія, Україна
  • "The Other Kids", Pablo de la Chica, Іспанія
  • "The Mystery of Green Hill", Cejen Cernic, Хорватія
  • "A Film of Cinema", Thiago B. Mendonça, Бразилія

Кращий короткометражний фільм для дітей

  • "Hell You Talmbout", Tyler Rabinowitz, Denzel Boyd, Joseph Webb, США
  • "The Debt", Helen Flanagan, Ірландія
  • "Flaw", Natalka Levina, Україна
  • "My big doll", Shengbo Wang, Гонконг
  • "Doctor of Monster", Gustavo Teixeira, Бразилія
  • "Краще будь-якої спадщини", Маломуж Лілія, Антонов Дмитро, Україна
  • "About Arif", Hasan Kalender, Туреччина
  • "Einstein-Rosen", Olga Osorio, Іспанія
  • "Leshy", Irina Frederika Tarvida, Естонія
  • "Gum Gum", Yuan Yue, США
  • "The Box", Mohamed Gowily, Єгипет
  • "Litterbugs", Peter Stanley-Ward, Великобританія
  • "South of Christmas", Juan Pablo Anselmi, Аргентина
  • "Spiderboy", Linda Fratini, Італія
  • "Treasures Under The Rocks", Anna Antonova, США
  • "The Pixie Fighters", Daniel Schoffman, США
  • "Sleepover", Susana Casares, Іспанія
  • "Papa's Shadows", Inshallah Montero, Філіппіни

Кращий анімаційний фільм для дітей

  • "Lazy Huri", Artur Mikayelyan, Вірменія
  • "Footstep", Panida Ratarasan, Таїланд
  • "HalaBaMa", Salman Taheri, Іран
  • "Caiman", Sue Tong, Великобританія
  • "Still", Grégory Limiñana, Axel jimenez, Mäéva ClairP, Audrey Hachaguer, Mandrin Gaudez, Франція
  • "It's a Dog Life", Julie Rembauville, Франція
  • "Playful", Víctor Jara Magna, Чилі
  • "Джинглики. Шеф-повар Бедокур", Anton Vereschagin, Open Alliance Media, Російська Федерація
  • "Misho & Robin «Camping»", Denis Alenti, Vjekoslav Zivkovic, Хорватія
  • "Winter Story", Alena Kulikova, Російська Федерація
  • "Piglet. Wild", Natalya Berezovaya, Російська Федерація
  • "Giant sweet & chocolate marshmallows", Meike Fehre, Німеччина
  • "Необычный детский сад", Ruslan Sinkevitch, Marina Lukyanova, Білорусь
  • "A small difference", Chloé Dumoulin, Франція