6 - 9 September 2017

Календар

<< < Март 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31    

Нова номінація: "Екологія живої природи: Відновлення та збереження" (соціальний ролик)

 

"Фестиваль не має меж, - впевнений президент фестивалю "Дитятко", голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. - Нам вдалося довести, що все зроблене руками дітей, зроблене дорослими для дітей зрозуміло у всьому світі і скрізь актуально для виховання молоді".

Щороку фестиваль розширює як географію учасників, так й конкурсну програму фестивалю. "Кожен рік ми намагаємося запропонувати щось нове нашим учасникам і гостям", - наголошує Сергій Чернов.

Не є виключенням й 2017 рік, на учасників чекають аж дві нові номінації та безліч сюрпризів.

У Національній конкурсній програмі для юних фільммейкерів засновано нову додаткову тематичну номінацію. "Зараз є безліч способів привернути увагу суспільства до актуальних проблем сучасності. Я вважаю, що мистецтво, творчість – це самий потужний інструмент, який доносить до мільйонів людей найважливіше, що повинно хвилювати суспільство, - говорить заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач. - Тому ми вирішили включити в перелік номінацій фестивалю тему, яка, на мою думку, відображає одну з проблем не тільки нашого регіону або країни, але і всього світу. Це тема екології".

Тож оргкомітет фестивалю чекає соціальні ролики, які розкривають такі проблеми, як забруднення навколишнього середовища, вирубка лісу, сміття на вулицях... "Я впевнений, що нас чекають талановиті роботи, а учасників – гідні нагороди", - підкреслив Володимир Скоробагач.