6 - 9 September 2017

Календар

<< < Декабрь 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Учні "ШГТ ТБ" поділились своїми враженнями від візиту у Посольстві України в Польщі

Призери VIII Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко" перед від'їздом на Батьківщину завітали до Посольства України в Польщі, де поділились своїми враженнями від візиту. З юними телевізійниками, яких супроводжували представники проекту "Східне партнерство" Інституту Адама Міцкевича Ірина Ковальчук та Ірена Федоркова, зустрівся радник з питань культури Микола Ярмолюк.

 

Хлопці й дівчата розповіли, що їм найбільше сподобалось, яка зустріч були найцікавішою, а також про свої плани на майбутнє. Цікавим, на думку учнів, виявився візит до польського телебачення, де вони мали змогу побачити як проходить прямий ефір, тривають зйомки нових серій дитячої програми, оглянути телестудію та дізнатись про історію польського телебачення, ознайомитись із новими проектами. Різні враження діти отримали від фільмів, які вони встигли переглянути під час дитячого кінофестивалю Ale Kino!

Зацікавив херсонських школярів процес створення анімаційних фільмів, хоча тут їх погляди розділилися на прихильників традиційної мальованої  та прихильників комп'ютерної анімації. Але найбільш пам'ятними все ж таки виявились заходи, де діти "працювали руками". По-перше, саме таким виявився візит до державного кіноархіву, де юнаки реставрували старі кіноплівки. А по-друге, звичайно, це участь разом з польськими старшокласниками у зйомках короткометражного фільму. Фільм можна буде побачити вже найближчим часом.

Виконавчий директор фестивалю "Дитятко" Володимир Дягілев розповів представникам Посольства України в Польщі про Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль "Дитятко", його номінації та співпрацю із Інститутом Адама Міцкевича, подарував на згадку про Харківщину та фестиваль невеличке панно та інформаційні матеріали.