6 - 9 September 2017

Календар

<< < Ноябрь 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29        

Льолік і Болек, Рекс і Зубр Помпик

Учні студії «ШГТ ТБ» побували сьогодні в анімаційній студії EGoFilm, де зустрілися з директором продукції Варшавській студії кіномініатюр Євгеном Гордзеюком і творчим колективом студії. Зустріч стала можливою завдяки партнерству Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко» та бренду Culture.pl.

 

Діти дізналися про деякі секрети створення мультфільмів «Льолік і Болік», «Рекс», а також познайомилися з новими проектами, над якими працює студія - мультфільмами «Зубр Помпик» і «Пригоди вікінга Таппі». Євген Гордзеюк наочно розповів про всі етапи і складнощі створення мультфільмів, а також про майстер-класи та роботи з польськими дітьми, яку проводять режисери студії і він особисто. Крім того, він із задоволенням відповів на всі питання дітей, які записали коротке інтерв'ю для шкільного телебачення.

Покинувши студії анімації, призери «Дитятко» вирушили на Студії документальних і художніх фільмів. Діти в подробицях дізналися про всі етапи роботи над фільмом і задіяних на кожному етапі фахівцях, побачили, як будуються локації для фільму і створюються спецефекти, як звук пишеться. Після того, як діти «потрапили до рук» гримера, вони змогли відчути себе справжніми акторами.

Не залишився без уваги і архів Національної фільмотеки, де діти не тільки дізналися про складнощі оцифрування наявних фондів, але і спробували себе у ролі спеціалістів з відновлення пошкоджених старих плівок. Відреставровані епізоди різних фільмів діти отримали дозвіл забрати додому як сувеніри.

До від'їзду в Познань делегація встигла побувати в Національному Аудіовізуальному Інституті NINA, установі, яка має величезний потенціал і широкі можливості з оцифрування та реставрації відео, в тому числі приватного, запису звуку, показу фільмів і концертів, проведення семінарів і конференцій. NINA працює абсолютно безкоштовно для своїх відвідувачів, але при цьому обладнана за останнім словом техніки.

Вже 1 грудня діти приєднаються до учасників Міжнародного дитячого кінофестивалю Ale kino в Познані, де їх чекають майстер-класи, творчі зустрічі та конкурсні перегляди.