6 - 9 September 2017

Календар

<< < Ноябрь 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30        

Призери VIII Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко» вирушили підкорювати Польщу

З 28 листопада по 5 грудня учні Школи гуманітарної праці, м. Херсон, будуть знайомитися з польським досвідом у галузі кіно та телебачення. Візит став можливим завдяки підтримки Culture.pl. П'ять представників студії «ШГТ ТВ», серед яких автори документального фільму «Український гіппократ із Бухенвальда», відвідають Варшаву і Познань. Групу призерів фестивалю супроводжує виконавчий директор фестивалю «Дитятко» Володимир Дягілев.

 

Свій візит діти почали з відвідин Польського телебачення, де побували на прямому ефірі ранкового шоу «Питання на сніданок» (Pytanie na sniadanie), познайомилися з дитячим телебаченням «ABC» і побували на записі нових серій дитячої програми «Домисе» (Domisie), дізналися про історію польського телебачення в місцевому музеї.

Програма «Домисе» йде на польському телебаченні вже 13 років і користується значною популярністю у телеглядачів. Випуски програми виходять в ранковому та денному ефірах. Кожен рік випускається 24 нові серії, зйомки проходять 4 рази на рік. 

Цікавим завершенням дня став візит в анімаційну студію «Human Ark». Діти змогли наочно побачити, як створюються мультфільми, дізнатися про всі етапи і терміни підготовки, поспілкуватися з членами команди «HA», подивитися реалізовані проекти та стати першими глядачами нового анімаційного серіалу, який стартуватиме у грудні на польському телебаченні. Спеціально для призерів фестивалю «Дитятко» був влаштований передпрем'єрний показ першої серії мультсеріалу «Касперіада».

30 листопада делегацію чекає не менш напружений графік, зустріч з другом фестивалю Євгеном Гордзеюком і переїзд в Познань для участі в дитячому кінофестивалі Ale kino.