6 - 9 September 2017

Календар

<< < Сентябрь 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 25
26 27 28 29 30    

Сергій Чернов: Сподіваюсь, наступний фестиваль збере учасників з інших держав

В рамках урочистої церемонії закриття VIII Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко" Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради, президент фестивалю розповів журналістам про розвиток фестивалю та плани на фестивальну перспективу.

«Кожного разу, коли починається фестиваль «Дитятко», я, - говорить Сергій Чернов, - дивлюся на обличчя дітей, які приїжджають до Харкова, й бачу як їх переповнюють позитивні емоції. Для нас, дорослих, це справжнє задоволення.

 

Ми хочемо, привернути якомога більше уваги до наших талановитих дітей, залучити до фестивалю представників влади, людей, які можуть допомогти розвиватися творчим колективам.

Учасники фестивалю дуже талановиті, серед колишніх учасників є ті, хто вже зробив собі ім’я на телебаченні та в кінематографі. І ми раді тому, що «Дитятко» допоміг їм на шляху до успіху.

За вісім років наш фестиваль став дійсно міжнародною подією, цього року на нього подали свої роботи більше тисячі учасників з 89 країн світу. Впевнений, що наступний дев’ятий фестиваль об’єднає ще більше людей з ще більшої кількості країн. Тому що ідея фестивалю «Дитятко» зрозуміла в кожній країні.

Ми раді можливості допомогти дитині проявити свій талант і підтримати її становлення як дорослої особистості. І вже із завтрашнього дня ми розпочнемо підготовку до наступного дев’ятого фестивалю «Дитятко», поміркуємо щодо нових номінацій, міжнародного представництва в складі журі. Якщо в країні буде мир та стабільність, ми зможемо привозити в Харків дітей з різних країн».