6 - 9 September 2017

Календар

<< < Май 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Нова номінація: "Екологія живої природи: Відновлення та збереження" (соціальний ролик)

У Національній конкурсній програмі для юних фільммейкерів засновано нову додаткову тематичну номінацію. "Зараз є безліч способів привернути увагу суспільства до актуальних проблем сучасності. Я вважаю, що мистецтво, творчість – це самий потужний інструмент, який доносить до мільйонів людей найважливіше, що повинно хвилювати суспільство, - говорить заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач. - Тому ми вирішили включити в перелік номінацій фестивалю тему, яка, на мою думку, відображає одну з проблем не тільки нашого регіону або країни, але і всього світу. Це тема екології".

Детальніше...

Для участі у фестивалі "Дитятко" вже подано понад 400 робіт з 70 країн світу

Про це повідомив президент Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко", голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Традиційно найбільшу активність демонструють автори з Індії, Ірану та Сполучених Штатів Америки. Україна замикає першу десятку за кількістю поданих на фестиваль робіт.

Детальніше...

Учні "ШГТ ТБ" поділились своїми враженнями від візиту у Посольстві України в Польщі

Призери VIII Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко" перед від'їздом на Батьківщину завітали до Посольства України в Польщі, де поділились своїми враженнями від візиту. З юними телевізійниками, яких супроводжували представники проекту "Східне партнерство" Інституту Адама Міцкевича Ірина Ковальчук та Ірена Федоркова, зустрівся радник з питань культури Микола Ярмолюк.

Детальніше...

Льолік і Болек, Рекс і Зубр Помпик

Учні студії «ШГТ ТБ» побували сьогодні в анімаційній студії EGoFilm, де зустрілися з директором продукції Варшавській студії кіномініатюр Євгеном Гордзеюком і творчим колективом студії. Зустріч стала можливою завдяки партнерству Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко» та бренду Culture.pl.

Детальніше...

Призери VIII Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко» вирушили підкорювати Польщу

З 28 листопада по 5 грудня учні Школи гуманітарної праці, м. Херсон, будуть знайомитися з польським досвідом у галузі кіно та телебачення. Візит став можливим завдяки підтримки Culture.pl. П'ять представників студії «ШГТ ТВ», серед яких автори документального фільму «Український гіппократ із Бухенвальда», відвідають Варшаву і Познань. Групу призерів фестивалю супроводжує виконавчий директор фестивалю «Дитятко» Володимир Дягілев.

Детальніше...

Сергій Чернов: Сподіваюсь, наступний фестиваль збере учасників з інших держав

В рамках урочистої церемонії закриття VIII Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко" Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради, президент фестивалю розповів журналістам про розвиток фестивалю та плани на фестивальну перспективу.

«Кожного разу, коли починається фестиваль «Дитятко», я, - говорить Сергій Чернов, - дивлюся на обличчя дітей, які приїжджають до Харкова, й бачу як їх переповнюють позитивні емоції. Для нас, дорослих, це справжнє задоволення.

Детальніше...

Мортен Енберг: Фестиваль "Дитятко" гідний того, щоб Європа відкрила для себе креативність його учасників

Привітати учасників VIII Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» на урочисту церемонію закриття завітав Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг.

Звертаючись до присутніх, він подякував учасникам міжнародного заходу за їх ініціативність, активність та цікаві ідеї, передані у телевізійних творах, поданих на розгляд журі в рамках номінації «Місцеве самоврядування – це ми!».

Детальніше...