+380 504 013 602
fest@dytiatko.org.ua

Hotels24.ua цьогоріч допомагатиме гостям медіафестивалю “Дитятко” підібрати помешкання на будь-який смак

Hotels24.ua цьогоріч допомагатиме гостям медіафестивалю “Дитятко” підібрати помешкання на будь-який смак


Notice: Undefined offset: 1 in /sata1/home/users/dytiatko/www/fest.dytiatko.org.ua/wp-includes/media.php on line 72

З 4 по 7 вересня 2019 року у Харкові проходитиме ХІ Міжнародний дитячий медіафестиваль “Дитятко”, який збирає у ці вересневі дні телевізійників, фільммейкерів, радійників та аніматорів різного віку з багатьох країн. Учасників фестивалю очікують чотири яскраві та насичені дні, сповнені цікавих зустрічей, спілкування та, звичайно, перегляду кращих дитячих фільмів з усього світу.

І якщо за розміщення фіналістів фестивалю “Дитятко” традиційно дбає оргкомітет, то гості та усі, хто бажає долучитись до свята екранної творчості, мають самостійно шукати зручне та недороге житло на цей час.

Але цього року усе буде інакше. Ваш візит у Харків на ХІ Міжнародний дитячий медіафестиваль “Дитятко” стає значно простішим, завдячуючи новому партнеру фестивалю – проекту Hotels24.ua, який допомагатиме кожному бажаючому знайти помешкання на свій смак. Кожен гість медіафестивалю “Дитятко” може розраховувати на допомогу операторів відділу бронювання 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Команда  Hotels24.ua забронює для вас номер або надасть відповіді на запитання за вашим бронюванням у будь-який момент!

Hotels24.ua — це безкоштовний сервіс бронювання готелів, який стартував так само як і фестиваль “Дитятко” у 2009 році.

Тож зустрінемось 4-7 вересня на ХІ Міжнародному дитячому медіафестивалі “Дитятко”!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *