+38
fest@dytiatko.org.ua

Як стати успішним актором?

Як стати успішним актором?

Про важливість створення особистого бренду, секрети успішного кастингу та таймменеджмент для акторів розповіли генеральный директор продюсерського центру NovaModa Анастасія Свобода та кастинг-директор Центру Дар’я Бородіна.

«Не тільки талант робить актора успішним, багато чого залежить ще й від володіння мистецтвом таймменеджменту. Ця навичка важлива для кожного бізнесу, а особливо такого, як кіновиробництво. Адже робота актора, перш за все, вимагає великої відповідальності», – каже Анастасія Свобода.

Тож, за її словами, головними правилами успішного таймменеджменту є вміння  ставити цілі, складати списки, ділити задачі, не відволікатися та, зокрема, відпочивати. Головними ворогами продуктивної роботи є прокрастинація та перфекціонізми.

«Як з цим боротися, спитаєте ви? Є декілька порад. Необхідно формувати графік, визначати відповідні дедлайни, заохочувати себе та мислити позитивно; також розподіляти завдання за важливістю, просити про допомогу, коли потрібно, не витрачати час, призначений для роботи на інші справи», – підкреслила спікер.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *