+380 504 013 602
fest@dytiatko.org.ua

Як дитячим студіям знайти кошти на свої проекти дізнавалися учасники фестивалю

Як дитячим студіям знайти кошти на свої проекти дізнавалися учасники фестивалю


Notice: Undefined offset: 1 in /sata1/home/users/dytiatko/www/fest.dytiatko.org.ua/wp-includes/media.php on line 72

Керівники проектів «Хочу бути дорослим» та «БайкиUA» Катерина Усмєнцева (студія «Новий кадр») і Діана Ібрагімова (студія «Веселка TV») презентували на медіафестивалі свої напрацювання, які побачили світ завдяки підтримці Українського культурного фонду.

У межах панелі DYTIATKO.Industry  відбулася лекція для юних студійців під назвою «Як дитячим студіям знайти кошти на свої проекти».

Телеісторія про брата й сетсру, які намагалися знайти роботу і заробити кошти, та аудіобайки Глібова, начитані дітьми, учасники фестивалю сприйняли на одному подиху. Захоплено. Як казки на ніч.

Телепередача «Хочу бути дорослим» за підтримки Українського культурного фонду, була відзнята спільно з медіашколою «Новий кадр» та командою відомих в Україні режисерів та операторів. Це історія про те, як дитині заробити перші гроші самостійно і безпечно. Про те, яка атмосфера в сім’ї в такий момент, як уникнути конфліктів і як допомогти синові, дочці в цей період – правильно і корисно для нього, розповідає керівник студії Катерина Усмєнцева.

Громадська організація «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка ТВ»  також презентувала результати культурно-мистецького проекту «Байки UA: діти для дітей» за добіркою кращих байок відомого українського письменника Леоніда  Глібова у вигляді 30 аудіотворів.

За словами Діани Ібрагімової, проект «Байки UA: діти для дітей» реалізовано громадською організацією «Веселка ТВ» за підтримки Українського культурного фонду в рамках Програми «Створюємо інноваційний культурний продукт».

До живої, багатої мови, легкості діалогів і дотепності байок професійна команда творців проекту додала дитяче озвучування, авторське музичне оформлення та звукошумові ефекти.

Проект тривав протягом 2 місяців. Медійним партнером проекту виступив, серед інших, Міжнародний дитячий медіафестиваль «ДИТЯТКО». 

Окрім того, ввечері члени журі ХІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» переглянули творчі завдання, виконані фіналістами. В передостанній день роботи фестивалю були представлені творчі завдання на тему «Небо — це така штука, що дивитися в нього можна годинами», надані учасникам в день відкриття заходу.

Після перегляду відеоробіт учасники приступили до обговорення, під час якого журі визначать тих, хто краще за всіх впорався з творчим завданням. Переможці отримають спеціальний приз  час урочистої церемонії закриття фестивалю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *