+38
fest@dytiatko.org.ua

Фіналісти телефестивалю «Дитятко» побачили Харківщину з висоти пташиного польоту

Фіналісти телефестивалю «Дитятко» побачили Харківщину з висоти пташиного польоту

Авіатори Харківського аероклубу імені В. С. Гризодубової для фіналістів Х Міжнародного телефестивалю «Дитятко» провели екскурсію музеєм авіаційної техніки та нагородили переможців в номінації «Наше мирне небо» польотами на гвинтокрилі Мі-2.

Під час відвідування аеродрому дітям демонстрували сучасні літаки малої авіації, а також зразки військової техніки – бойові літаки, що в різний час стояли на озброєнні військово-повітряних сил Харківщини.

В ході екскурсії присутнім повідали історію кожного літака, які знаходяться на майданчику музею аероклубу та дали уявлення про те, для яких цілей використовується та чи інша техніка.

Авіатори клубу розповіли, як роблять літаки і що тримає їх в повітрі. Повідали історію кожної крилатої машини та розкрили секрети, які приховує кабіна пілотів.

Також, під час екскурсії, фіналісти телефестивалю «Дитятко», які взяли участь у номінації «Наше мирне небо», мета якої підвищення обізнаності підростаючого покоління у положенні справ авіаційній галузі в Україні, були нагороджені польотами на вертольоті Мі-2. Наприкінці екскурсії на дітей чекало захоплююче авіашоу.

Аеродром «Коротич» – спортивний аеродром, розташований в Харківській області в районі селища Новий Коротич. Аеродром призначений для розміщення і виконання польотів авіації загального призначення, запуску і випробування авіамоделей, а також виконання парашутних стрибків.

Аероклуб експлуатує літаки і вертольоти ЯК-18Т, ЯК-52, АН-2, МІ-2, ХАЗ-30, Л-29, СУ-31.

На території аеродрому «Коротич» працює музей бойової авіації під відкритим небом, який налічує 9 експонатів, серед яких – літаки СУ-27, МІГ– 21, МІГ – 23, МІГ-27, СУ-17, – і вертольоти МІ-1, МІ-2 та МІ-8.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *