+380 504 013 602
fest@dytiatko.org.ua

Фіналісти телефестивалю «Дитятко» відпочили у Харківському Діснейленді

Фіналісти телефестивалю «Дитятко» відпочили у Харківському Діснейленді


Notice: Undefined offset: 1 in /sata1/home/users/dytiatko/www/fest.dytiatko.org.ua/wp-includes/media.php on line 72

В останній день ювілейного Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко» учасники із захватом ознайомилися з однією візитних карток міста – Центральним парком культури і відпочинку імені Горького.

Сьогодні фіналісти телефестивалю розпочали ранок з екскурсії до найсучаснішого та найкращого парку розваг в Україні – парку імені Горького, який цілком заслужено називають «Харківським Діснейлендом».

Підтвердженням цьому є те, що парк отримав міжнародну премію «Golden Pony Awards» і увійшов у десятку кращих парків розваг у світі, разом із такими відомими на весь світ парками, як «Blackpool Pleasure Beach» (Великобританія), «Tivoli» (Данія), «Liseberg» (Швеція).

Захоплююча екскурсія парком розваг розпочалась біля Центрального входу. Прогулянковий паровозик возив учасників по усій території, яка поділена на 5 зон різної тематики: дитяча, середньовічна, екстремальна, французька і ретрозона.

Гості мали змогу випробували найпопулярніші атракціони парку. Відчули справжній викид адреналіну на американських гірках, відвідали кімнату жаху та покатались на найбільшому колесі огляду в Україні, висота якого 55 м.

«Потрапляючи в парк Горького, мимоволі ловиш себе на думці, що потрапив кудись за кордон, настільки по-сучасному все реалізовано» – зазначали учасники фестивалю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *