+380 504 013 602
fest@dytiatko.org.ua

Тернополянин Сергій Кузнєцов у дні фестивалю “Дитятко” презентує у Харкові частину своїх унікальних робіт

Тернополянин Сергій Кузнєцов у дні фестивалю “Дитятко” презентує у Харкові частину своїх унікальних робіт


Notice: Undefined offset: 1 in /sata1/home/users/dytiatko/www/fest.dytiatko.org.ua/wp-includes/media.php on line 70

Кожна робота Сергія – унікальна і особлива по-своєму. Художник використовує різноманітні непотрібні речі – старі деталі від комп’ютера, швейної машинки, кондиціонера, фотоапарата, тощо. Практично кожну відпрацьовану річ або деталь митець може перетворити на витвір мистецтва.

Зустрітись з майстром та отримати попередню згоду на демонстрацію його робіт у Харкові вдалося під час третього Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно, анімації, телебачення “Кінохвилька” у Тернополі. Дякуємо керівниці Студії дитячої анімації “Руда Миша” Олені Мудрій за організацію зустрічі та кінознавцю Володимиру Ханасу за допомогу у втіленні ідеї у життя.

“Сьогодні дітям бракує наочності, цікавих речей, до яких вони могли б протягнути руку, торкнутися. Своїми роботами я хочу «розрухати» людей, щоб вони не сиділи за телевізорами та комп’ютерами, а спробували щось робити власними руками, – каже Сергій Кузнєцов. – Якщо результатом моїх робіт буде те, що одна-дві дитини прийдуть додому, візьмуть шуруп і прикрутять до патичка стару запчастину, то це вже буде результат”.

З використанням матеріалів порталу Наш День

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *