+38
fest@dytiatko.org.ua

Сергій Чернов: Цьогоріч на медіафестивалі «Дитятко» ми створювали атмосферу несподіваних та новітніх рішень

Сергій Чернов: Цьогоріч на медіафестивалі «Дитятко» ми створювали атмосферу несподіваних та новітніх рішень

Під час урочистого закриття ХІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» голова Харківської обласної ради, президент фестивалю Сергій Чернов відзначив високу якість робіт, які були подані на конкурс, привітав переможців та всіх учасників фестивалю.

«За чотири дні фестивалю ви змогли повністю зануритися у світ «Дитятко» і,  сподіваюся, він припав вам до душі. Відвідуючи майстер-класи та авторські лекції, ви поповнили свій багаж знань, який має бути завжди різноманітним та ретельно підібраним. Ви мали змогу контактувати з величезною кількістю людей із інших регіонів, дізналися про їхні творчі прийоми, а також тенденції вітчизняної і міжнародної теле- і кіноіндустрії», – сказав президент фестивалю, звертаючись до залу.

Він також зазначив, що кожен фестиваль «Дитятко» має свою родзинку. Приміром, на одному з фестивалів учасники мали змогу зустрітися із космонавтом, який родом із Харківщини.

«Цьогоріч ми намагалися створити атмосферу несподіваних та новітніх рішень. Тому відкриття відбувалося у клубі, а закриття «Дитятко»  – в органній залі філармонії. Поміж ними були майстер-класи з акцентом на віртуальну реальність. Чому я про це говорю? Бо сучасність диктує нам свої правила. Вони прості: потрібно завжди бути готовими до непередбачуваних і різних обставин. Світ стрімко змінюється, значною мірою стає віртуальним», – підкреслив Сергій Чернов.

Він подякував фіналістам фестивалю за цікавість та увагу до питань телевізійного простору, кіновиробництва і радіомовлення, зазначивши, що «свого часу ми створювали «Дитятко», аби зробити медіапростір добрішим, якіснішим, змістовнішим. Знаю, ми на правильному шляху. В тому числі, завдяки вам усім і кожному персонально».

Сергій Чернов також висловив вдячність партнерам та спонсорам, всьому оргкомітету фестивалю та його директору Володимиру Дягілеву, високоповажним членам журі, що приїхали із багатьох куточків світу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *