+38
fest@dytiatko.org.ua

Конкурсні покази, 7 вересня

Конкурсні покази, 7 вересня

Кінотеатр імені О.Довженка

зала “Індіго”

початок сеансу

14:00

Фантомна лісова сова

2018, 90′, Естонія

Режисер: Ану Аун

Cімейний пригодницький фільм про 10-річну міську дівчину Ею, яка вимушена проводити Різдвяне свято на фермі на півдні Естонії. Вона допомагає рятувати старий первозданний ліс, двом закоханим знайти один одного та розгадати таємницю своєї родини.

Кінотеатр "Київ"

зала №1

початок сеансу

14:00

Гарячий хліб

2018, 87′, Узбекистан

Режисер: Умід Хамдамов

Фільм про переживання дівчинки-підлітка Зульфії, складні стосунки між дівчиною, нареченою та бабусею. Її матері доводиться працювати у місті, а Зульфія живе у селі з бабусею. Але дівчині хочеться бути ближче до матері.

зала №1

початок сеансу

16:00

Невидима С'ю

2018, 93′, Німеччина, Люксембург

Режисер: Маркус Дітріх

12-річна Сью має фізичний контакт з таємною сироваткою, яку її мати розробила на благо людства, та раптом вона стає здатною бути невидимою. Об’єднавшись з двома друзями та штучним інтелектом Альфредом, Сью вирушає у небезпечну пригоду, щоб звільнити матір та у кінцевому рахунку стати справжнім супергероєм.

Кінотеатр "Познань"

Червона зала

початок сеансу

14:00

Супер Фурбол

2018, 90′, Фінляндія 

Режисер: Джуна Тена

Емілія – дитина розлучених батьків з Гельсінкі. ЇЇ життя звичайне: вона ходить до школи, живе з мамою, а іноді – з татом. Але одного дня морська свинка кусає її за палець, надаючи їй таємну здатність перетворюватися на пухнастого супергероя, який може літати. Тим часом оселедці в сусідній затоці Балтійського моря кричать про допомогу, бо їхня вода отруїлася.

Кінотеатр "Кіноленд"

Лілова зала

початок сеансу

14:00

Янгол часу

2018, 90′, Мексика 

Режисер: Мігель Анхель Уріегас Флорес

Фільм розповідає історію про Амелію, дівчину з лейкемією, яка хоче зупинити час. Коли вона намагається це зробити, вона зустрічає Малачі, ангела, який живе всередині її годинника з зозулею. У фантастичному світі, де сотні годинникових замків парять у небі, охороняючи людський час на землі, Амелія вчиться цінувати важливість “Тут” і “Зараз”.

Кінотеатр "8 1/2"

зала №2

початок сеансу

14:00

Останній колір

2019, 90′, Індія

Режисер: Вікас Ханна

Історія про обіцянки, які виконуються, та обіцянки порушені, про дружбу, яка не знає меж, та свободу, про перемогу людського духу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *