+38
fest@dytiatko.org.ua

Переможці телефестивалю «Дитятко» поспілкувались із українськими дипломатами у Страсбурзі

Переможці телефестивалю «Дитятко» поспілкувались із українськими дипломатами у Страсбурзі

Переможці X Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» у номінації «Місцеве самоврядування – це ми!» перебувають у французькому Страсбурзі. Сьогодні вони відвідали Постійне представництво України при Раді Європи.

В ході зустрічі призери фестивалю спілкувалися із заступником Постійного Представника Олександром Карасевичем, першим секретарем представництва Артуром Огановим та радником Валентином Скуратовським.

Представники дипломатичної установи розповіли про діяльність Представництва, в контексті великої європейської політики, а також гібридної війни між Україною та Росією. «Найбільш ефективна зброя – це слово!», – підкреслив у своєму виступі заступник постійного представника. Також говорили про реформу місцевого самоврядування та існуючи проблеми в цьому напрямку, про соціальну відповідальність.

Крім того, школярі команди «Радодрайв» Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія» (Рівненська область) провели невеличкий бліц-опрос. Загалом питали, чи ведуть дипломати здоровий спосіб життя та як проводять дозвілля.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *