+38
fest@dytiatko.org.ua

Переможці фестивалю «Дитятко» у сьомий раз відвідують Страсбург

Переможці фестивалю «Дитятко» у сьомий раз відвідують Страсбург

Три українські дитячі телестудії, що перемогли у цьогорічному, Х  Міжнародному телефестивалі «Дитятко», відбули до Страсбурга для участі у Світовому форумі демократії-2018. Це вже усьоме Рада Європи підтримує номінацію фестивалю «Місцеве самоврядування – це ми!» і відзначає переможців кращих відео за цією тематикою поїздкою до Франції.

Нагадаємо, цьогоріч штаб-квартиру Ради Європи відвідують: Кіногурток «Крок» за роботу «Нічого для нас – без нас» (смт Близнюки Харківської області), команда «Радодрайв» Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія» з відео «Відкривай Радивилів» (Рівненська область), продакшн-студія «Рожеві окуляри» за сюжет «Не тільки дивитись, а бачити» (м. Львів).

Окрім участі у Світовому форумі демократії, який пройде цього разу під егідою боротьби проти всіх форм насильства щодо жінок, українські студійці матимуть доволі напружену програму зустрічей та візитів.

Так, вони побувають у Постійному представництві України при Раді Європи, у «Будинку підлітків» – закладі, що фокусується на роботі з молоддю від 12 до 21 року; поспілкуються з керівником українського відділу секції попереднього розгляду скарг Європейського суду з прав людини Дмитром Третяковим, директором Європейського молодіжного центру Тіною Мулкахі.

Щодо Світового форуму демократії, то він відбуватиметься за кількома ключовими напрямами: жінки та влада – рух до 50-50; стоп дискримінації, сексизму та насиллю над жінками; жінки, безпека, демократизація.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *